D
daaaa
Vieras
Et todellakaan ota lapsia mukaan! Nautit nyt hyvällä omalla tunnolla miehesi järjestämästä ylläristä!
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja LisaMarie:Alkuperäinen kirjoittaja umbrella78:Alkuperäinen kirjoittaja kerro:Alkuperäinen kirjoittaja umbrella78:Hei, kiitos oikeesti kaikille. Tuli aivan ihania ja tsemppaavia vastauksia. Te ootte ihan parhaita:hug:
Mitä päätit? Lähteä ilman kuopusta vaiko otat mukaasi ?
Lähteä ilman kuopusta ja nyt teen parhaillaan töitä vaimentaakseni omatunnon äänen. Mies lähti nyt tivoliin esikoisen kanssa ja me jäätiin kuopuksen kanssa kotiin, mä yritän siis nyt tällee etukäteen hyvittää pienelle tulevaa erossa oloa (kunhan hän nyt ensin herää uniltaan) eli ollaan nyt tää iltapäivä hänen kanssaan ihan kahden kotosalla![]()
Ja sitten tietty tuot tuliaisia pienelle =)
Mä olin viimekesänä, kun neiti oli 1,5 vuotias 4 päivää moottoripyörällä köpiksessä miehen kanssa ja lensin sit kotiin, ni mies ajoi pyörällä perässä.
Alkuperäinen kirjoittaja Fatima von Gyllenbögel:Ota uimapatja mukaan, melahan sinulla onkin jo B)
Alkuperäinen kirjoittaja LEP:Muksut hoitoon ja itse reissuun vaan hyvällä omatunnolla nauttimaan!! B) Kyllähän vanhempienkin pitää saada välillä rentoutua. Minä luulen, että sinulle se muksusta erossa olo on kaikista vaikeinta, eikä toisinpäin.Monesti lapsi menee mielellään hoitoon, mutta äitiä jännittää päästää pikkuisestaan irti.
Nyt pidätte oikein ihanan reissun ja arkea ehtii sitten taas pyörittää!
Alkuperäinen kirjoittaja umbrella78:Mä luulen ja toivon, että se on just noin (tuo tummennettu kohta). Sitä vaan ajattelee olevansa niin korvaamaton, että vaikka mammakin on hyvä hoitaja ja varmasti huolehtii kaikista pienen tarpeista.