A
"aapee"
Vieras
Syömistäni kommentoidaan jatkuvasti. Varsinkin sitä tekevät itseäni ns isoluisemmat ihmiset. Miksi heille on tärkeää huomautella syömisestäni? Eikö olisi helpompi itse laihduttaa?
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Sä vaan kuvittelet, että ihmisiä harmittaa sun koko. Oikeasti juuri ketään ei kiinnosta paskan vertaa, miltä joku toinen näyttää. Lähinnä oma ulkomuoto kiinnostaa, jos sekään.
No nii-i! Mitäs jos soku haluis vähän lihoa? Ite ottasin mielelläni muutaman lisäkilon lisää, mutta ei nouse paino! Ei vaan nouse, vaikka syön kaksi lämmintä ruokaa päivässä ja aamu-,väli- ja iltapalat, enkä tosiaan sano herkuillekaan ei. Mutta tästä ei saa valittaa, kun on kerran laiha. Oon 161cm ja painan 47kg, tää vielä menee, mut en halua enää vähempää painaa.
Just oli kavereitten kanssa tästä keskustelu ja kommentit oli vaan, että ei sulla oo oikeutta valittaa. Selevä homma.