J
"jaajaa"
Vieras
Paino junnannut paikoillaan jo viikon, eikä putoa enää yhtään.
Kiinteytynyt ilmeisesti kyllä olen mutta vaa'alla ei näy mitään muutosta? Miten sais taas käyntiin?
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Ei ei ei noita ylläolevia...
Jatkat niinkuin tähänkin asti. Vaikka paino ei putoa, kuten itsekin sanoit, kiinteytymistä tapahtuu. Mittanauha ja vaatteet kertovat tilanteen. ELI SIIS KIINTEYTYMISTÄ TAPAHTUU VAIKKEI PUNTARI NÄYTÄ MITÄÄN.
Näitä tasannevaiheita tulee, eikä auta vaikka lisäät kuntoilua. Jatka sitä linjaa mitä olet vetänyt ja kun kroppa pääsee takaisin vauhtiin niin tulee pudotusta.
Häh, minähän oon sanonu tasan samat asiat kuin sinäkinTurhaan mulle pyörittelet päätä siellä
Tuolla "olethan syönyt tarpeeksi" tarkoitin sitä, kun täällä palstallakin näkee turhan usein niitä jojoilijoita, jotka syö sen kaks omenaa ja näkkäri päivässä.
6 pientä ateriaa päivässä pitää aineenvaihdunnan, lihaskasvun sekä rasvan polton vauhdissa. Eli lisääppä aterioita, muuten sorrut nälissäs tai elimistö menee säästöliekille jolloin alat polttamaan lihaksia, et rasvaa. Vaikka et "tykkäisi" syödä, opettele.
Tuolla harvasyöntisyydellä teet karhunpalveluksen itsellesi ja se tulee varmasti kostautumaan...