K
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Saatohan se niinkin olla!Alkuperäinen kirjoittaja ...:tai sit vaan huomas et olit samaan aikaan netis ja lähti siks äkkii meneeno ei vaa
![]()
Alkuperäinen kirjoittaja vilma:Olen sitä 3 vuotta vanhempikin, ni silläkin vähän tuo juttu mietityttää.![]()
Siis joo, paljonkin mahdollista että sillä on muitakin säätöjä.Alkuperäinen kirjoittaja vieras:Mitä ajattelee? No mitä sen pitäs pelkän panon takia ajatella? Ehkäpä sillä on myös muita säätöjä
Toi ikä juttu nyt tuli siitä, kun se ihmetteli sitä sillon viimeks, että ei ois ikinä uskonu, että oon sitä noinkin paljon vanhempi ja että ei uskos että oon jo niin vanha!Alkuperäinen kirjoittaja Myy-80:Alkuperäinen kirjoittaja vilma:Olen sitä 3 vuotta vanhempikin, ni silläkin vähän tuo juttu mietityttää.![]()
Mitäs väliä iällä on? Mun mies on mua 3 vuotta nuorempi, eikä o kyllä missään vaiheessa mitenkään haitaks ollu.Rohkeesti vaan laitat viestiä sille heti ku tulee tilaisuus.
Alkuperäinen kirjoittaja vilma:Toi ikä juttu nyt tuli siitä, kun se ihmetteli sitä sillon viimeks, että ei ois ikinä uskonu, että oon sitä noinkin paljon vanhempi ja että ei uskos että oon jo niin vanha!Alkuperäinen kirjoittaja Myy-80:Alkuperäinen kirjoittaja vilma:Olen sitä 3 vuotta vanhempikin, ni silläkin vähän tuo juttu mietityttää.![]()
Mitäs väliä iällä on? Mun mies on mua 3 vuotta nuorempi, eikä o kyllä missään vaiheessa mitenkään haitaks ollu.Rohkeesti vaan laitat viestiä sille heti ku tulee tilaisuus.
Mulla on kuulemma niin upea kroppa ettei siitä uskos ikään ,että ikää on jo lähemmäs 30 vuotta...
Siks mietin että olikohan sille hirmunenkin kynnys toi ikä juttu.![]()
Ei oo numeroo...Alkuperäinen kirjoittaja mietimpä vaan että:Miten olis ihan soitto tai tekstari puhelimene?
Alkuperäinen kirjoittaja vilma:Ei oo numeroo...Alkuperäinen kirjoittaja mietimpä vaan että:Miten olis ihan soitto tai tekstari puhelimene?
Alkuperäinen kirjoittaja sama:Alkuperäinen kirjoittaja vilma:Ei oo numeroo...Alkuperäinen kirjoittaja mietimpä vaan että:Miten olis ihan soitto tai tekstari puhelimene?
Mut tiedäthän nimen ja paikkakunnan.... Ainahan voi findin kautta kokeilla jos tulis vaan yks...
Tokihan se muutenkin kolahti. En kuitenkaan mitään suhdetta oo haluamassa.Alkuperäinen kirjoittaja vieras:Alkuperäinen kirjoittaja sama:Alkuperäinen kirjoittaja vilma:Ei oo numeroo...Alkuperäinen kirjoittaja mietimpä vaan että:Miten olis ihan soitto tai tekstari puhelimene?
Mut tiedäthän nimen ja paikkakunnan.... Ainahan voi findin kautta kokeilla jos tulis vaan yks...
pelkän munan takia en noin epätoivoseksi ruqeaisi. Erikseen jos muuten ois kolahtanut
En oo saanu laitettua...Alkuperäinen kirjoittaja äiti:Ootko saanut vielä viestiä laitettua? Mitä tuli vastaukseksi? *omako elämäni olisi tylsää*