V
vierailija
Vieras
Sä taas yrität jankata ja trollata joka asian nurinniskoin.Yrittää saada internetin puhtaaksi rasismista ja misogyniasta kai![]()
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Sä taas yrität jankata ja trollata joka asian nurinniskoin.Yrittää saada internetin puhtaaksi rasismista ja misogyniasta kai![]()
Sinäkös sen määrittelet, niinhän tais olla pelkän K:n faneilla myöskin.Paitsi BKteillä on ne omat paikat.
Äh, ei nää ole mitään tuulimyllyjä vaan pieniä alkupaloja. Eihän täällä tarvitse käyttää ees 0.1% kapasiteetista näihin väittelyihin. Toista se oli vuosi sitten yhden politiikon kanssa, voi jumaliste mikä jankkarimies hän on. Ei ihme että on päässyt eduskuntaan.Onnea matkaan, don quijote.
Taitaa olla aika kaksinaismoralisti ja vähän tulee fiilis, että myös itse kirjoitellut niitä.Joo aikamoinen sekopää on tuo misogynian ja rasismin puolustelija.
Aattelin kyllä et tää naisvihaa joka puolella näkevä olis.Joo aikamoinen sekopää on tuo misogynian ja rasismin puolustelija.
Joo aikamoinen sekopää on tuo misogynian ja rasismin puolustelija.
Juurikin näin.Aattelin kyllä et tää naisvihaa joka puolella näkevä olis.
Se kirjoittaa itse niitä naisvihamielisiä ja rasistisia viestejä ja yrittää nyt moralisoida.Aattelin kyllä et tää naisvihaa joka puolella näkevä olis.
Täällä tehdään kärpäsestä härkänen. Kyse oli vauvan shippi ketjuista, mutta hei, onhan toi sunkin tapa yksi keino ohittaa epämiellyttävät aiheet ja vähätellä niitä.Yrittää saada internetin puhtaaksi rasismista ja misogyniasta kai![]()
Taitaa olla shippari.Täällä tehdään kärpäsestä härkänen. Kyse oli vauvan shippi ketjuista, mutta hei, onhan toi sunkin tapa yksi keino ohittaa epämiellyttävät aiheet ja vähätellä niitä.
Miksi olet ottanut silmätikuksesi vauvan? Miksi et ole ylilaudalla valistamassa inceleitä?Täällä tehdään kärpäsestä härkänen. Kyse oli vauvan shippi ketjuista, mutta hei, onhan toi sunkin tapa yksi keino ohittaa epämiellyttävät aiheet ja vähätellä niitä.
Koska täällä on aiheena vauvan shippiketjut eikä ylilauta.Miksi olet ottanut silmätikuksesi vauvan? Miksi et ole ylilaudalla valistamassa inceleitä?
Saa varmaan täältä parhaimman ylemmyydentunteen.Miksi olet ottanut silmätikuksesi vauvan? Miksi et ole ylilaudalla valistamassa inceleitä?
Taas kerran yritetetään ohjata aihe muualle sen sijaan että kannettaisiin vastuu omasta käytöksestä vauvalla.Miksi olet ottanut silmätikuksesi vauvan? Miksi et ole ylilaudalla valistamassa inceleitä?
Misogyniahullluutesi vahvistaa lesbostereotypioitaNaisviha - ihminen. Olet lesbo, etkö olekin.
Taas hyvä osoitus kirjoittelusta, jota vauvan shipparit harrastivat.Saa varmaan täältä parhaimman ylemmyydentunteen.
Nuo oman sädekehänsä kiillottajat on ketjujen rasittavimmat tapaukset.Saa varmaan täältä parhaimman ylemmyydentunteen.
Taidat kirjoitella sitä itse ja siksi puolustelet nyt omaa toimintaasi.Aattelin kyllä et tää naisvihaa joka puolella näkevä olis.
Eli sua hiertää shipparit kaikista eniten kun pitää syyttää heitä kaikesta. Voin kertoa sulle että näissä ketjuissa on kaikenlaista mulkkua liilkeellä, shippareita ja ei-shippaavia.Taas hyvä osoitus kirjoittelusta, jota vauvan shipparit harrastivat.
M vai?Naisviha - ihminen. Olet lesbo, etkö olekin.
Olet siis shippari, ookoo.Taas hyvä osoitus kirjoittelusta, jota vauvan shipparit harrastivat.