V
vierailija
Vieras
Ei mitkään, ja S juttu on tuulesta temmattua, eihän B sen postauksista ees tykkäile suoraan.
Oli puhe K:n "muista"
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Ei mitkään, ja S juttu on tuulesta temmattua, eihän B sen postauksista ees tykkäile suoraan.
Eihän S ees ole postannut kuin kerran BDz eron jälkeen. B kuitenkin tykännyt ainakin kolmesta S postauksesta toisilla tileillä eron jälkeen.Ei mitkään, ja S juttu on tuulesta temmattua, eihän B sen postauksista ees tykkäile suoraan.
Kuulostaa BoJere ficin juonelta.Näin on. Ensin kysytään isältä lupa jotta saa pitää kädestä ja käydä kävelyllä. Sitten kun on kihlat saa jo antaa ujon pusun. Näin se menee oikeasti.
Ja siihen vastasin ei mitkään?Oli puhe K:n "muista"
Entä sitten? Ammatillista juttua.Eihän S ees ole postannut kuin kerran BDz eron jälkeen. B kuitenkin tykännyt ainakin kolmesta S postauksesta toisilla tileillä eron jälkeen.
Miksi noin monesta juuri nyt nyt eikä yhdestäkään esim alkuvuodesta tai viime vuonnaEntä sitten? Ammatillista juttua.
Mut ei voi verrata K:n juttuihin, kun kuitenkin on paljastanut seurustelun jonkun kanssa.Ei se kiinnosta kuin pientä fanikuntaa, jollei lehdet kirjoita.
Kuinka monta kertaa B kävi S:n perässä Jenkeissä? Eipä ole enää sinäkään mennyt suhteen päättymisen jälkeen.Et kuule tiedä asiasta yhtään sen paremmin kuin kukaan muukaan täällä, turha yrittää esittää kaikkitietävää. ST-kuvaukset alkoi jo 2024 alussa ja hyvin ehtivät silloinkin tapailla. JO oli vapaalla lähes koko kevään 2025 ja B olisi hyvin ehtinyt viettää aikaa Amerikassa.
Jospa B:llä on aikaa, mitä sitä miettimään. En usko mihkään Amerikan reissuihin tai et S ois kiinnostunut Bojanista.Miksi noin monesta juuri nyt nyt eikä yhdestäkään esim alkuvuodesta tai viime vuonna![]()
Eikä S ole enää vieraillut Sloveniassa.Kuinka monta kertaa B kävi S:n perässä Jenkeissä? Eipä ole enää sinäkään mennyt suhteen päättymisen jälkeen.
Faneille on aina kaikki tiedossa. Suurin osa faneista on kohteliaita, eivätkö kerro näkemistään asioista eteenpäin.Kyllä se faneilla on ainakin tiedossa ollut.
Eron jälkeen on aikaa muistella vanhoja suhteita, rakastuneena sellaiset ei tule mieleen.Miksi noin monesta juuri nyt nyt eikä yhdestäkään esim alkuvuodesta tai viime vuonna![]()
Helposti löytyi esim. redditistä nimitieto.Faneille on aina kaikki tiedossa. Suurin osa faneista on kohteliaita, eivätkö kerro näkemistään asioista eteenpäin.
No sillä ei ole käytännössä väliä kertooko seurustelevansa vai ei, jos ei kummassakaan tapauksessa tuo puolisoa julkisuuteen. Fanit ne tiedot stalkkaa joka tapauksessa, mutta lehdet ei voi kirjoittaa.Mut ei voi verrata K:n juttuihin, kun kuitenkin on paljastanut seurustelun jonkun kanssa.
Mikä vtun maalaistollo?Onks tää se maalaistollo joka aina "tietää" kaikkien menemiset
Nimitieto joo, mut salakuvat tms. suurin osa pitää oman iPhonensa kätköissä. Onneks näin.Helposti löytyi esim. redditistä nimitieto.
On tehnyt töitä. Ei ole vieraillut missään.Eikä S ole enää vieraillut Sloveniassa.
Ainakin yksi K ja JO fani on kertonut asuvansa maalla, mutta en minä tiedä kenestä nytten puhutaan.Mikä vtun maalaistollo?
Fanit tietää.Ja siihen vastasin ei mitkään?
On ero, jos valtaosa ihmisistä ei edes sit tietäis et henkilö seurustelee ylipäätään.No sillä ei ole käytännössä väliä kertooko seurustelevansa vai ei, jos ei kummassakaan tapauksessa tuo puolisoa julkisuuteen. Fanit ne tiedot stalkkaa joka tapauksessa, mutta lehdet ei voi kirjoittaa.