V
vierailija
Vieras
Pölkky on niin last season, nyt on pässi muodissa!Jatkoteos: Pino sukeltaa mustaan aukkoon
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Pölkky on niin last season, nyt on pässi muodissa!Jatkoteos: Pino sukeltaa mustaan aukkoon
On.Onko siis joku kustantaja hyväksynyt ja julkaissut hänen kirjansa?
On, tuo esimerkiksi otettu kirja on Finn Lecturan julkaisema.Niin, onko joku kustantaja lukenut sen, hyväksynyt sen ja ollut sitä mieltä, et se on julkaisun arvoinen?
Niin on Maria Nordinkin, täysin uskottava.Tuossa MH:ssa ei ole muuta pimeää kuin se, että shippaa / on shippannut Bojania ja Jereä. Muutoin täysin uskottava.
Maria Nordinilla on vähän eri teoreemat, itse kehitellyt. MH kokoaa jo olemassaolevia tietoja.Niin on Maria Nordinkin, täysin uskottava.
Maria on sentään korkeakoulutettu.Niin on Maria Nordinkin, täysin uskottava.
Juuri näinSiis onko tuo jotain piilovihaa Jereä kohtaan, joka ei alkanutkaan nussimaan Bojania fr? Vaikea noita sen twiittejä on muuna ymmärtää.
On kyllä tosi sekaisin jos ei edelleenkään ole päässyt irti tuollaisen odotuksesta.
Voitasko lopettaa vääntö tähän. Tuo lääketieteen alan todellakin on merkitsevä. . T Hessi PälvettiEi tässä olekaan sanottu, että ”tieteellinen” kirja, vaan lääketieteen kirja tarkoittaen ”lääketieteen alan kirjaa”. Opettele lukemaan.
Ei piilovihaa mutta hänen koko elämänsä pyörii sairauden ja trauman ympärillä ja hän näkee sitä kaikkialla. Sillä on myös hyvä uskotella itselleen miksi K ja B eivät toimi hänen haluamallaan tavalla.
Penttikö siellä haaveilee.MH on lisäksi kaunis ja lempeän näköinen nainen![]()
Hilarius Hiirikö se siinä![]()
On on, etkö osaa itse etsiä mitään tietoa asioista? Finn Lectura on kustantaja.Niin, onko joku kustantaja lukenut sen, hyväksynyt sen ja ollut sitä mieltä, et se on julkaisun arvoinen?
Oot kyllä hienosti kartalla taasNo se kertoo kaiken. Ei kukaan kustantaja halua julkaista kirjaa, jos se ei ole vastuullisesti ja uskottavasti kirjoitettu.
Onko Pena vaihtanut aidonPenttikö siellä haaveilee.![]()
Jos se teos olis merkittävä, niin kyllä joku kustantaja olis ottanut sen painoon. Onko siinä kirjassa haastateltu yhtäkään asiantuntijaa?
Eli ei mitään pimeää sitten. Aika moni muukin on shipannut heitä.Tuossa MH:ssa ei ole muuta pimeää kuin se, että shippaa / on shippannut Bojania ja Jereä. Muutoin täysin uskottava.
Hakuteos tyyppisiä ne niin ei ole tapana tarvita kenenkään haastatteluja sellaisiin.
Juuri näin. Ällistyin kun aikoinaan luin sitä teosta, että eikö tällä tyypillä todellakaan ole lääkärin opintoja takanaan? Tietääköhän moni lääkisläinenkäön niin pikkutarkasti kaikkea, mitä hän on ottanut selville?Maria Nordinilla on vähän eri teoreemat, itse kehitellyt. MH kokoaa jo olemassaolevia tietoja.