V
vierailija
Vieras
Eli kirjoitat siis 95% viesteistä eri rooleissa. Ei yllätä.
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Eli kirjoitat siis 95% viesteistä eri rooleissa. Ei yllätä.
Sinua ei kelpuuteta ees lähipubin Sepin haaremiin.
Ottaa hiirulaisen mukaansa, kyllä siellä piilohomosheikkiä piisaa.Ehkä se vielä joskus pääsee jonkun Dubai-sheikin haaremiin.
Oliko kiva kysyä itseltään? Keskustelu rullaamaan ja silleenKuka säkin luulet olevasi, joku trollaus-Raamatun pyhä äiti vai.![]()
Postauksessa odottelee jo ensi vuoden lomaa Samuilla Jerpan kanssa. ”See you next year”C onkin lähtötunnelmissa....
Höpö höpö, Thaimaa on vaan vakkarikohteensa, huono trollaus.Postauksessa odottelee jo ensi vuoden lomaa Samuilla Jerpan kanssa. ”See you next year”
Oliko kiva kysyä itseltään? Keskustelu rullaamaan ja silleen
Niin se on Jerpankin ja enemmän kuin todennäköistä että ovat taas sattumalta tai ”sattumalta” samoilla huudeilla.Höpö höpö, Thaimaa on vaan vakkarikohteensa, huono trollaus.
Opettele lukemaan.Ei hän ole sheikki. Tässä puhuttiin miespuolisesta sheikistä ja hänen miesmaustaan.
No kerro meille muille, sinä itsellesi vastaava.Oliko kiva kysyä itseltään? Keskustelu rullaamaan ja silleen
Ja kiinnostaa kun kilo peetä tollainen.Niin se on Jerpankin ja enemmän kuin todennäköistä että ovat taas sattumalta tai ”sattumalta” samoilla huudeilla.
Mitä kohtaa et osannut lukea? Et oo selvästikään käynyt lukiota.Opettele lukemaan.
Kovasti tuntui täällä kiinnostavan ainakin aiemmin. No, sit ovat varmaan jo vakiintunut pari niin ei enää kiinnostele ketään.Ja kiinnostaa kun kilo peetä tollainen.
Oon käynyt, itse et taida olla.Mitä kohtaa et osannut lukea? Et oo selvästikään käynyt lukiota.
No ei minua ainakaan, miksikään pariksi luulemis mielessä, kun jos olisi joku oletettu kumppani ei käyttäytyisi ihan noin.Kovasti tuntui täällä kiinnostavan ainakin aiemmin. No, sit ovat varmaan jo vakiintunut pari niin ei enää kiinnostele ketään.
Opettele kielioppia juntti.No ei minua ainakaan, miksikään pariksi luulemis mielessä, kun jos olisi joku oletettu kumppani ei käyttäytyisi ihan noin.
Ihan on oikein kirjoitettu että, typerä K fani.Opettele kielioppia juntti.
Paljon pilkkuvirheitä ja yhdyssanavirhe siinä oli, typerä B-fani.Ihan on oikein kirjoitettu että, typerä K fani.
Kielioppisi on viisivuotiaan tasolla.Ihan on oikein kirjoitettu että, typerä K fani.
Tänne kirjoitetaan puhekieltä, pölö.Paljon pilkkuvirheitä ja yhdyssanavirhe siinä oli, typerä B-fani.
Samalla tavalla yhdyssanasäännöt pätee puhekieleenkin.Tänne kirjoitetaan puhekieltä, pölö.
Hänen koko ulosantinsa ja ajatusmaailmansa on viisivuotiaan tasolla.Kielioppisi on viisivuotiaan tasolla.
Puhu vaan itsestäsi.Hänen koko ulosantinsa ja ajatusmaailmansa on viisivuotiaan tasolla.
Hänen koko ulosantinsa ja ajatusmaailmansa on viisivuotiaan tasolla.