V
vierailija
Vieras
Pikkuveljen purkki. Käärijä on haastattelussa sanonut että ei käytä aurinkovoidetta. Kuinka vaikea sun tämä uskoa.Oli aurinkorasvapurkki stoorissa![]()
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Pikkuveljen purkki. Käärijä on haastattelussa sanonut että ei käytä aurinkovoidetta. Kuinka vaikea sun tämä uskoa.Oli aurinkorasvapurkki stoorissa![]()
Kukahan tässä on sokea ja kuuro? Sä väität faktaksi asioita, joista SINULLA ei ole todellista näyttöä. Kyllä ihmisen ajatusmaailmasta pääsee perille kuuntelemalla hänen puheitaan ja seuraamalla hänen tekojaan. Jollet näistä mitään tiedä, et ole oikea ihminen väittämään yhtään mitään.Idoliaan sokeasti ja kuurosti puolustava fani![]()
Kuka on tää yksinkertainen tyhjäpää?Ainoa vaan, että se yksinkertainen tyhjäpää ei ole avannut ideologiaansa kyllä yhdessäkään haastattelussa.
Kuka on tää yksinkertainen tyhjäpää?
Ainoa vaan, että sinä et ymmärrä tai et ole seurannut tarpeeksi. Varmaan muuten tenttaat kaikilta muiltakin artisteilta heidän ideologiaansa yhtä tarkasti.Ainoa vaan, että se yksinkertainen tyhjäpää ei ole avannut ideologiaansa kyllä yhdessäkään haastattelussa.
Mä edelleen odottelen niitä faktojaOlen faktat jo kertonut. Sinulta niitä ei ole näkynyt!?
Jere Mikael Pöyhönen
Missä helvetin postauksissa on tollasta väittänyt.No katso kuvia thaikuista, ei oo suojakertomia käytetty. Ja aiemmissa postauksissaan on kertonut käyttävänsä kookosrasvaa. Mitä muita todisteita oot vailla? Ja missä ne sun faktat? Ei oo edelleenkään näkyny!?
Jere Mikael Pöyhönen
Eikö sulla Pentti ole kotitöitä?No se on kyllä. Täytyy myöntää.
Euroviisuissa oli ulkona palaneen näköisenä joku postaus ja puhui käyttävänsä kookosrasvaa.Missä helvetin postauksissa on tollasta väittänyt.Nyt menee rouvalla jo asiat sekaisin.
Ja säälittävää miten työttömät mammat riehuu täällä haukkumassa sen minkä ehtiiAika fiksu on, menestynyt ja pärjää hyvin elämässään.
Euroviisuissa oli ulkona palaneen näköisenä joku postaus ja puhui käyttävänsä kookosrasvaa.
Vanha juttu. Hän on sitä paitsi myös sanonut, ettei suosittele sitä kenellekään ja taisi vielä sanoa, että pitäisi käyttää aurinkovoiteita. Joltain porukkareissuilta noin vuosi sitten muistan kyllä selvästi, että levitti aurinkovoidetta ylävartaloon. Oli herutustyyppinen postaus.
Ehkä osa on pettynyt siitä, ettei tullutkaan sitä kaivattua yhteistä lomaa slovenialaisen kanssa ja sen takia pitää nyt purkaa pettymystään tällä tavalla. Sama kaava on toistunut aikaisemminkin.Ja säälittävää miten työttömät mammat riehuu täällä haukkumassa sen minkä ehtii![]()
Käyttää tai ei käytä tai ei vain käytä tarpeeksi. Se on kuitenkin hänen valintansa. Pääasia on, että tietää että pitäisi käyttää ja suosittaa sitä muillekin. Taisitpa väittää ihan päinvastaista aiemmin.Niin, koska oli saanut siitä niin paljon palautetta. Mutta näkeehän sen ihostakin ettei se oikeasti sitä käytä.
Jep, näkee että paha olla ja jotenkin se pitää purkaa yhteen ihmiseen.Ehkä osa on pettynyt siitä, ettei tullutkaan sitä kaivattua yhteistä lomaa slovenialaisen kanssa ja sen takia pitää nyt purkaa pettymystään tällä tavalla. Sama kaava on toistunut aikaisemminkin.
Käyttää tai ei käytä tai ei vain käytä tarpeeksi. Se on kuitenkin hänen valintansa. Pääasia on, että tietää että pitäisi käyttää ja suosittaa sitä muillekin. Taisitpa väittää ihan päinvastaista aiemmin.
Etkö muista mitä väitit?Väittää mitä?
Eihän ole.On silti kyllä aiemmilla reissuilla nähty ihan aurinkorasvaa levittämässä joissain stooreissa.
Nää väittäjät hiljenee aika pian, kun faktoja kysytäänEtkö muista mitä väitit?
Etkö muista mitä väitit?