V
vierailija
Vieras
Siis periaatteessa voisin kertoakin. Minusta Jeren ja Bojanin tarina on söpöintä ever.
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Siis periaatteessa voisin kertoakin. Minusta Jeren ja Bojanin tarina on söpöintä ever.
Näin se ikävä kyllä on nykyään. Joksut tietää sen itsekin, harmi vaan, että K lopettanut shippimatskun jakamisen.Eihän ne ilman K:ta saa sinne lippuja myydyksi niin mikä ettei.
Mä taas ajattelen, että K (JOS ois sinne menossa) ois vetonaula kynnelle kykeneville balkanilaisille, jotka haluavat nähdä viisusensaation omalla maallaan.
Siis ei kun luin viestisi väärin, ei ole ollut alusta asti vihreä ja punainen vaan sininen ja vihreä.
Ei ole mitään väliä jollain sydänten värillä, voi kuinka lapsellista.
Kertoisitko työkavereillesi kahvipöydässä miten naitat kahta heterokaverusta toisilleen ja haaveilet heidän jättävän puolisonsa että päätyvät yhteen, ja siitä miten luet ficcejä joissa nämä oikeat henkiköt harrastavat ties mitä seksuaalipakotuksia
Rääkijä, se ei edes kuvaa K:n laulutyyliäAi et Rääkijä ois hetero.
Kuvaa oikein hyvin. Rääkijä on puhuja ja mitäs se räppääminen onkaan?Rääkijä, se ei edes kuvaa K:n laulutyyliä
Ei niin hyvin edes laula, pärjää sillä pelleshowllaan.Kuvaa oikein hyvin. Rääkijä on puhuja ja mitäs se räppääminen onkaan?
Kulttuurien omimista sinulta, hyi!Kuvaa oikein hyvin. Rääkijä on puhuja ja mitäs se räppääminen onkaan?
Toiset ei pärjää edes laulamalla tai pelleshowllaEi niin hyvin edes laula, pärjää sillä pelleshowllaan.
Näinhän se on ja tarvitsee ratsastaa toisen suosiolla.Toiset ei pärjää edes laulamalla tai pelleshowlla
Mitä nyt tossa keväällä haastateltiin paikalliseen radioon ja pelkästään se, että käveli Ljubljanassa kadulla, mainittiin paikallisessa juorulehdessä.Kukaan ei Sloveniassa muista koko Rääkijää. Ei se Määkijä&Rääkijä shippi ees oo tunnettu siellä.
No lähinnä täällä on ollut puhetta siitä, että JO:n pitää mainostaa tota keikkaansa ulkopuolisilla (joita ei ylläri voi paljastaa vielä), että sais lippuja kaupaks.Ihme vauhkoamista näistä Juhannuksen festareista. Joo saa siitä ekstraa, mutta ei mitenkään merkittäviä summia, koska K:n palkkio jaetaan monen muun ihmisen kesken. Se on paikattu yhdellä ylimääräisellä keikalla. Jos sille ees on tarvetta, kun alkaa sitä massia olemaan K:lla ettei kaikkea tarvitse tehdä rahan takia tai sen voi kompensoida muilla yhteistöillä. Sitä paitsi K:n ei ole pakko takoa torstaista sunnuntaihin. Tänäkin vuonna oli vain torstaina ja perjantaina juhannuskeikat. Lauantaina oli vapaata mökkeilyä.
Siis periaatteessa voisin kertoakin. Minusta Jeren ja Bojanin tarina on söpöintä ever.
Määkijä & RääkijäKukaan ei Sloveniassa muista koko Rääkijää. Ei se Määkijä&Rääkijä shippi ees oo tunnettu siellä.
Tämä!No lähinnä täällä on ollut puhetta siitä, että JO:n pitää mainostaa tota keikkaansa ulkopuolisilla (joita ei ylläri voi paljastaa vielä), että sais lippuja kaupaks.
Oikein ja luonnollistaNäin se ikävä kyllä on nykyään. Joksut tietää sen itsekin, harmi vaan, että K lopettanut shippimatskun jakamisen.