vierailija
K paritukset on So last season ja gayt sen jo tietää. Vain iäkkäämmän puoleiset naiset enää parittaa K:ta tai B:tä jonkun kanssa.K menee 35:n kanssa sinne Japaniin
K paritukset on So last season ja gayt sen jo tietää. Vain iäkkäämmän puoleiset naiset enää parittaa K:ta tai B:tä jonkun kanssa.K menee 35:n kanssa sinne Japaniin
Ei vattu. Tuollaista tekstiä se vauvan ketju oli oikeesti täynnä vuonna 2023. Miettikää nyt, eikö teitä hävetä.Laitoin just pomolle sairasoloilmoituksen kun en pysty mitään muuta tekee kuin ajattelee K & B yhteisbiisiä ja sitä miten ihanaa niillä on tuolla ollut
elokuussa saadaan ihan varmasti taas boyfriendit yhteen, ja ehkä ne menee sinne japaniinkin yhdessä
Juuri näin. Gayt on jo vuoden 2025 miehissä. Vain naiset ovat jääneet jumittamaan vuoteen 2023. Miehet tietää.K paritukset on So last season ja gayt sen jo tietää. Vain iäkkäämmän puoleiset naiset enää parittaa K:ta tai B:tä jonkun kanssa.
Pidätyskyvyn menettämisen takia tullut lorahdus ei ole merkki kiihottumisesta vaikka nämä 60v. niin luulevatkin.Luin Aikamoista puutarhaa ja voi hiivatti minkälaista keskustelua siellä on ollut. Keski-iän ylittäneet naiset puhuu siellä miten seksielämä on parantunut K&B:n myötä.
Ei tietenkään, miksi me hermostuttaisiin, kun ihania juttuja tapahtuu.Tää, trollit haukkuu ensin Kn ja heti perään joksufanit. Tuskinpa tosishippaajakaan on nyt hermostunut mistään.
Mun veikkaus on elokuu kun Jokerit (ja Bojan) tulee Suomeen. Tietysti toivoisin jo paljon aiemmin! Bojanilla on nyt hyvä syy tulla Kärtsän keikoille koska tahansa, kunhan biisi julkaistaan! Mutta B:n toppuuttelu antoi itselleni kutinan, että loppukesällä.Kiinnostaa kyl kovasti millainen teksti yhteiskappaleella olisi. Onko kokonaan irrallinen tarina vai liitetäänkö viisuaikaan tai korostetaan pelkkää ystävyyttä. Riippuu varmaan todella paljon myös, onko tämä puhtaasti oma projektinsa vai ollaanko tätä liittämässä VE ohjelmaan. Jos on niin silloinhan kappale tulisi ulos vasta loppuvuodesta. Muussa tapauksessa aikaisemmin. Toukokuun viisuviikko taitais olla varmaan liian aikasin... Toki ei ehkä sitten, jos sanat ja sävelet ovat olleet tiedossa. Haluttu vain nauhoittaa B:n laulu ja muutenkin tehdä lopputyö valmiiksi. Eikös K:n pitänyt olla menossa sinne Japaniinkin ennen kesää?
Vieläkö trollikisa on käynnissäHuhhuh, lippu Tapiolan supersunnuntaihin hankittu!
Enää pitää saada lippu Logomolle, hemmetti, jos K ei sitten olekaan siellä
Ei siinä, khyllähän Pojania aina katselee, mutta tää vanhan reissaus!
Mikkeliin lippu jo löytyikin
Huomenta! Omg omg omg, miten ihana video odotti herääjää! !!! Mutta kyllä se Jere varmaan tän aamun koneella kotiin tulee.
En kestä, millainen ääni Bojanilla on kuvatessaan Jereä ja sanoessaan tuon BojanxKääärijä song! Niin ljubav äänellä sanoo! Ja Jere… Jere ei voi olla hymyilemättä ja myhäilemättä kultansa kuvatessa…! Aaaaaaaa!!!! Nyt sitten liput hitto sinne Turkuun j a Tapiolaan, naudat!
Tää on kyllä vähän epätodennäköinen collab. Jos Warner ei julkaisisi sitä, niin eikös Bojan voi? Eihän Jokereilla ole edes levy-yhtiötä. Mietin vain, että en usko, että biisin julkaisu jää mistään levy-yhtiöstä kiinni.Warner lopulta päättää, mitkä julkaistaan. K on tehnyt monien kanssa biisejä, joita ei koskaan ole julkaistu, esim Sanni ja Sexmane.
Onko Tilh ihani kosher fani vai oliko se jonkinlaista kuittailua..?Eiköhän ollut ihan pelkkää pelleilyä.
JepAjatelkaa kuinka ihanaa saada mv, missä K ja B katsovat toisiaan silmiin ja pitävät kädestä kiinni. Laulavat viisuissa kokemastaan rakkaudesta ja siitä ikävästä sekä polteesta, mikä kaihertaa sydäntä joka päivä, kun joutuvat olemaan erossa todistaan. Musta taisi tulla romantikko ja tosishippaaja. Laittaisin tähän paljon sydän emojeita, mutta mitkään emojit eivät riitä kuvaamaan K:n ja B:n välistä rakkautta.
Huhhuh, lippu Tapiolan supersunnuntaihin hankittu!
Enää pitää saada lippu Logomolle, hemmetti, jos K ei sitten olekaan siellä
Ei siinä, khyllähän Pojania aina katselee, mutta tää vanhan reissaus!
Mikkeliin lippu jo löytyikin
Ööö, jos tää ei huono trollaus, niin vink vink, sun kannattaa selvittää Kärtsyn menot ensin, nimittäin menee keikat Joksujen kanssa ristiin.Huhhuh, lippu Tapiolan supersunnuntaihin hankittu!
Enää pitää saada lippu Logomolle, hemmetti, jos K ei sitten olekaan siellä
Ei siinä, khyllähän Pojania aina katselee, mutta tää vanhan reissaus!
Mikkeliin lippu jo löytyikin![]()
Noh noh nyt, Bojanin takia on ennenkin tehty isoja liikkeitä!Jos oot ison levy-yhtiön leivissä niin ne todellakin antaa viimesen sanan, mitä julkaistaan.
No eihän mene, mitä selität.Ööö, jos tää ei huono trollaus, niin vink vink, sun kannattaa selvittää Kärtsyn menot ensin, nimittäin menee keikat Joksujen kanssa ristiin.
Taitaa olla juttunsa mieluisia, kun oikein erikseen lauletaan.Onko Tilh ihani kosher fani vai oliko se jonkinlaista kuittailua..?
Miksi sinne piti mennä sen biisin kanssa, kiinnostaa? Siis ihanaa, että menivät, mutta miksei näitä voi tehdä kokonaan etänä? Liittyykö johonkin että helpompi viilata joitain juttuja livenä, vai pitikö tälle saada hyvä lähtölaukaus yhteisvideona ns. paikanpäältä ja kaksistaan ja vielä niin, että se K vihdoinkin raahasi homeisen (affectionate) bärseensä sinne Sloveniaan?Kukaan ei kahdessa päivässä tee biisiä alusta loppuun. Kyllä se on selvää, että K on Sloikkuihin mennyt lähes valmiin kipaleen kanssa. Tuskin levy-yhtiöllä on mitään sitä vastaan. Miksi olisi?
Ei mene, ei P:n Japani liittynyt ollenkaan samaan.K menee 35:n kanssa sinne Japaniin
Livenä on joo helpompi väsätä yhdessä biisiä. Monet artistit tekee noin.Miksi sinne piti mennä sen biisin kanssa, kiinnostaa? Siis ihanaa, että menivät, mutta miksei näitä voi tehdä kokonaan etänä? Liittyykö johonkin että helpompi viilata joitain juttuja livenä, vai pitikö tälle saada hyvä lähtölaukaus yhteisvideona ns. paikanpäältä ja kaksistaan ja vielä niin, että se K vihdoinkin raahasi homeisen (affectionate) bärseensä sinne Sloveniaan?
Koska BojanMiksi sinne piti mennä sen biisin kanssa, kiinnostaa? Siis ihanaa, että menivät, mutta miksei näitä voi tehdä kokonaan etänä? Liittyykö johonkin että helpompi viilata joitain juttuja livenä, vai pitikö tälle saada hyvä lähtölaukaus yhteisvideona ns. paikanpäältä ja kaksistaan ja vielä niin, että se K vihdoinkin raahasi homeisen (affectionate) bärseensä sinne Sloveniaan?
Ei pidä. Kuvassa on lähinnä peitetty sormien päät, niissä se denssirasia ei roiku. Ei ois tarvinnut peittää, jos ois rasia. Se on varmaan rööki, tosin tykkäsin myös sormus K:lta vaihtoehdosta.Mun mielestä pitää kiinni pyöreästä denssirasiasta. Sormien asento viittaa myös siihen.
No ei vaan tää Boitsun kanssa tuleva.oisko yllättävä collab BL?
Rakastuneelta näytti. Ja siltä, että oli vaikea olla hymyilemättä you know silleen typerästi kun oot rakastunut ja koitat pitää pokan 🩷Vai olisko vaan väsynyt. Tuskin nyt olis jakanut stooria heti, jos jotenkin juttu vaivaisi.
En ole Bojanisti enkä shippari. Pelkkä K-fani
Väsyneeltä ja ahdistuneelta näytti reppanaRakastuneelta näytti. Ja siltä, että oli vaikea olla hymyilemättä you know silleen typerästi kun oot rakastunut ja koitat pitää pokan 🩷
On tuo B kyllä sellainen pyrkyri ja K vaan jaksaa auttaa kaveria. Ei vieläkään ole oppinut sanomaan ei. B:n kannattaisi nyt ryhdistäytyä ja alkaa luomaan uraa muuta kuin K:n siivellä.
Nyt tuli oksupoksua suuhunHuomenta! Omg omg omg, miten ihana video odotti herääjää! !!! Mutta kyllä se Jere varmaan tän aamun koneella kotiin tulee.
En kestä, millainen ääni Bojanilla on kuvatessaan Jereä ja sanoessaan tuon BojanxKääärijä song! Niin ljubav äänellä sanoo! Ja Jere… Jere ei voi olla hymyilemättä ja myhäilemättä kultansa kuvatessa…! Aaaaaaaa!!!! Nyt sitten liput hitto sinne Turkuun j a Tapiolaan, naudat!