Häpyhuulet täynnä jotain valkoista töhnää, mitä tää on

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Ihanuusjuttu
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
I

Ihanuusjuttu

Vieras
Jos hinkkaan niitä niin se lähtee pois ja näyttää lähinnä siltä kuin olisi paperia tarttunut, eli ei ole kovin kosteaa. Voiko olla ihan hiivaa? Antibioottikuuri loppui juuri, voiko se tehdä tällaista? Töhnää menee klitoriksen hupun alle ja sitten siitä tulee tosi arka. Osaisko joku sanoa että mitä tää vois olla? Housuissa myös valkovuotoa
 
Onko se sellasta, että ei lähde pois pelkästään suihkuttamalla, vaan sitä pitää hinkata?
Mulla oli tuollasta synnytyksen jälkeen. Ei kutissut, ei kirvellyt, aavistksen ehkä paikkoja kuumotti. Meno itsekseen ohi parissa viikossa.
 
Joo pitää hingata. Ilman suihkua jos koittaa hingata niin ei lähe mihinkään, tai siis lähtee mutta suurinosa leviää vain. Pesun jälkeen kyllä pitkään ihan normaali.
 
Minkä lääkkeen mä sieltä ostan? Apteekin sivuilla oli 10 eri tuotetta hiivaan. Onko sellaista joka hoitaa sen kerralla pois? Vai kuinka useasti sitä pitää laittaa
 

Yhteistyössä