Meillä on käytössä 1,5 vuotiaalla Brion Zento. Tyytyväisiä ollaan oltu siihen. Tänään ollaan menossa ostamaan toinen istuin ja mietin tässä lueskellessani, että ostetaanko toinen samanlainen vai kenties jokin muu.
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja 30.05.2007 klo 12:48 ElinaK kirjoitti:\Alkuperäinen kirjoittaja 30.05.2007 klo 10:24 Greeata kirjoitti:\Alkuperäinen kirjoittaja 30.05.2007 klo 10:23 vieras kirjoitti:Britax two wayelite.Tilava ja monipuoliset kiinnitysmahdollisuudet.Hinta noin 200e
Meillä myös sama istuin... Todella hyvä ollut.
Niin meilläkin tuo istuin, todella hyvä ollut vaikka maksoikin maltaita =)
Meillä sama istuin ja poitsu viihtyy asennettu takapenkilleAlkuperäinen kirjoittaja 30.05.2007 klo 10:29 DakotanEmo kirjoitti:GRACO DUOFLEX XTP
Jos et halua tehdä kompromisseja turvallisuuden tai mukavuuden suhteen on Duoflex XTP hyvä valinta. Duoflex XTP:ssa on kallistuksen mahdollistava jalusta. Lapsesi voi nauttia matkastaan vaikkapa torkkuen. Kallistuskulman osoittimesta voit tarkistaa, onko istuimen kaltevuus sopiva ja turvallinen lapselle. Reunasuojukset suojaavat luotettavasti sivutörmäystilanteissa. Duoflex XTP koostuu yksiosaisesta polystyreenisisärakenteesta ja iskunkestävästä ulkokuoresta. 5-pisteturvavyöt kiristät tukevasti yhden käden säädöllä kiinnittäessäsi lapsen istuimeen. Pehmusteet olkavöissä ja lukkopehmuste lisäävät lapsen mukavuutta. Pehmeä päällinen on helppo pestä koneessa. Duoflex XTP on saatavana neljänä eri värivaihtoehtona. Kuvassa väri: Metropolitan.
http://www.lastentarvike.fi/default.asp?docId=11971&paatuoteid=579&valikoimaid=6
Hinta n.230?+ tuurilla kaupan päälle tuuletin :saint:
Meillä tämä väri kun yllätys, yllätys ei ollut muuta tarjolla, mutta en valita
http://www.lastentarvike.fi/images/Tuotekuvat/Large/Akta_Duoflex_MariaRed.gif
Tyytyväisiä ollaan oltu, neiti on tottunut istuimeen ja nukkuukin siinä ihan huoletta. Istuin on asennettu etupenkille. Tätä kannattaa muuten sovittaa autoon ennen ostamista, että mahtuu.
Alkuperäinen kirjoittaja 30.05.2007 klo 10:23 vieras kirjoitti:Britax two wayelite.Tilava ja monipuoliset kiinnitysmahdollisuudet.Hinta noin 200e