M
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja mitä on tapahtunut;28149892:Tässä ei kyse ole vanhentuneesta naamasta. Oikeesti kamala miten voi joku naamalleen tehdä jotain tuollaista ja pitää sitä itse hyvän näköisenä
Ellen Jokikunnas uudesta paristaan: T
Niin? Mitä se on sun mielestä naamalleen tehnyt?
En tiedä mitä on tehty tai ei, mutta sitä ei tunnistais tuosta kuvasta, missä se on tuon juontajaparinsa kanssa, jos ei tietäis, että se on Ellen.
Hurjaa!
Niin? Mitä se on sun mielestä naamalleen tehnyt?
Alkuperäinen kirjoittaja mitä on tapahtunut;28149967:Ei tuo ole mitään alkoholin turvottamaa ja miten vanhuus näkyy muka kireänä pallonaamana? Eikö pitäisi olla ennemmin kuvahtanut ja ryppyinen. Lisäkilot pelkästännaamassa, joo aika kaukaa haettu.
Miksi ei muka olisi yritetty kohotella runsaamalla kädellä?
Alkuperäinen kirjoittaja mitä on tapahtunut;28150078:Eikös sillä ole kaksoisleuka olenollut aina. Korkeat poskipäät on ihan eri asia kuin koko naaman "turvotus". Korkeat postipäät ovatkin kauniit ja ne erottui ennen Ellenin naamasta,nyt ei.
Miksi et suostu ajattelemaanmahdollisuutta,että on korjaillut itseään?