V
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja samperi:Siis huhhuh tuon kanssa, on ainakin itsetuntoa vaikka muille jakaa :xmas:
Tuota.. Henna painaa 55 kg. Ei sillä varmaan hirveesti ylikiloja ole.Alkuperäinen kirjoittaja Jessus:Sehän näyttää b-luokan pornotähdeltä, paitti että sillä on 10 ylimääräistä elopainokiloa.
Alkuperäinen kirjoittaja hemuli:Tuota.. Henna painaa 55 kg. Ei sillä varmaan hirveesti ylikiloja ole.Alkuperäinen kirjoittaja Jessus:Sehän näyttää b-luokan pornotähdeltä, paitti että sillä on 10 ylimääräistä elopainokiloa.
Alkuperäinen kirjoittaja Jaa:Alkuperäinen kirjoittaja hemuli:Tuota.. Henna painaa 55 kg. Ei sillä varmaan hirveesti ylikiloja ole.Alkuperäinen kirjoittaja Jessus:Sehän näyttää b-luokan pornotähdeltä, paitti että sillä on 10 ylimääräistä elopainokiloa.
Ei se kyllä siltä näytä. Kukin voi ilmoittaa painokseen mitä tahansa, tosin.