V
vierailija
Vieras
Olun siklon hunalassa taas. Pirupätri haistelo mummo kalsrrit.Sehän oli kyllä Esson keksimä kun aina jankutit alepa kaupoista
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Olun siklon hunalassa taas. Pirupätri haistelo mummo kalsrrit.Sehän oli kyllä Esson keksimä kun aina jankutit alepa kaupoista
Olun siklon hunalassa taas. Pirupätri haistelo mummo kalsrrit.
Olun siklon hunalassa taas. Pirupätri haistelo mummo kalsrrit.
Sitähän se Essokin ihmetteli.Mitä jankuttamista siinä on? Pierupetri jankuttaa jokaisessa viestissään elintoiminnoistaan ja siivottomasta elämäntyylistään.
Syrjäkylien asukkaita keljuttaa, kun he ovat milloin mitenkin kulkevan kauppa-autokoslan varassa.
Yllätys, että hän asioi Essolla vaikka ketju lakkautettiin kauan sitten.Sitähän se Essokin ihmetteli.
Ei kukaan muu kuin sinä itse voi vastata siihen että mitä jankuttaaista siinä on?
Olet mielenvikainen.Yllätys, että hän asioi Essolla vaikka ketju lakkautettiin kauan sitten.
Olet taas levittänyt eriteviestejäsi palstalle kuin landepaukku lantaa pelloille keväisin.
Jatka Esson huhuilua. Ehkä saat häneltä sairasta egoasi hiveleviä kommentteja.
Mielenvikaisuudesta johtuen ennen sitä isoa plumpsahdusta oli kuulunut kovaäänistä ja pitkäkestoista rutinaa. Samaan aikaan oli erittäin paha haju levinnyt laajalle alueelle.Olet mielenvikainen.![]()
Kiitos arvostuksesta#31
Palstan eritetohtori on alansa spesialisti..
Oletko uniikki alallasi pieruteoriasi kanssa?Kiitos arvostuksesta![]()
Hänen tilanteensa vaan pahenee päivä päivältä.Olet mielenvikainen.![]()
RaportoituYllätys, että hän asioi Essolla vaikka ketju lakkautettiin kauan sitten.
Olet taas levittänyt *********
Raportoit Esso-huoltoasemalle, jota ei enää ole Suomessa. Olet fakiiri.Hänen tilanteensa vaan pahenee päivä päivältä.
Raportoitu
Missä kohtaa pitäisi nauraa?Huono vitsin yritysRaportoit Esso-huoltoasemalle, jota ei enää ole Suomessa. Olet fakiiri.
Pierupetri eritejuttuineen on viemarirotta.Alepa on varsinainen haittaeläin, aivan kuin rotta.
Saman kokemuksen saat kun huikkaat asiasta mummollesi.Kaunis nainen tuli eilen kadulla yhtäkkiä pieremään eteeni. Hän käski minun haistella hänen farkkupeppuaan. No tein työtä käskettyä ja painoin naamani hänen pepulleen. Nainen päästeli pitkiä oikein pahanhajuisia rutisevia pieruja suoraan naamaani. Minä kiltisti imppasin nuo polttavat päästöt. Oli kyllä erikoinen kokemus. Haluaisin kokea sen uudestaan. Tuntuu, että olen hänen kaasuistaan vieläkin päihtynyt.
Joka aamu oli pitkä sepustus mitä missä ja miten tehtiin mitäkin. Kirjoittaja on ehkä kaatunut jossain, ja sen jälkeen jutut ovat vain pissi- pieru- ja kakkatarinointia.Eikö Anniesta saa kysyä? Aika erikoista ottaen huomioon miten paljon hehkutit teidän suhdetta tällä palstalla.
Osaisitko yhtään kertoa, että miksi kuvittelet noiden kirjoittajien olevan sama henkilö?Joka aamu oli pitkä sepustus mitä missä ja miten tehtiin mitäkin. Kirjoittaja on ehkä kaatunut jossain, ja sen jälkeen jutut ovat vain pissi- pieru- ja kakkatarinointia.
Tänään hän mesoo MM- kullan suurella vaivalla rehkitystä maalista. Pienet on ilot suomipojilla.
Olet ilmeisesti aika uusi palstalla.Osaisitko yhtään kertoa, että miksi kuvittelet noiden kirjoittajien olevan sama henkilö?
Minä osaan kertoa koska olen ollut pakosti tekemisissä moisen paranoiasta kärsivän vanhemman naisen kanssaOsaisitko yhtään kertoa, että miksi kuvittelet noiden kirjoittajien olevan sama henkilö?
Miksi kysyt samaa asiaa? Eikö tuo viesti anna tyhjentävän vastauksen?Osaisitko yhtään kertoa, että miksi kuvittelet noiden kirjoittajien olevan sama henkilö?
Ehkä sinun pääsi sisällä, mutta koeta toki, jos onnistuisit sanoittamaan sen meille muillekinMiksi kysyt samaa asiaa? Eikö tuo viesti anna tyhjentävän vastauksen?