V
vierailija
Vieras
Ei näytä sovitulta kyllä, mutta tajusi mukautua tilanteeseen osana showta toi turvamies.En usko että rikkoi. Oli tapahtuman järjestäjien kanssa sovittu juttu varmastikin.
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Ei näytä sovitulta kyllä, mutta tajusi mukautua tilanteeseen osana showta toi turvamies.En usko että rikkoi. Oli tapahtuman järjestäjien kanssa sovittu juttu varmastikin.
Ihana toi Bojanin määrätietoinen lavalle meno, jodelissa näin paremman videon.
Eihän toiminut kun ei pysäyttänyt Bojania
No näyttää olevan.On Hollannissa mainostamassa kirjaansa tällä viikolla, ei välttämättä edes ollut tuolla konsertissa.
Dzeila on varmaan senkin kuvannut.
Miksei B:n ystävä sais postata heistä, puhut ihan kummallisia.Niin kattokaas nyt mammat. Dzeila on postannut stooria Boitsusta ja Kärtsästä. Hehehheh. Teidän kihlat ja muut shippiunelmat siinä sitten.
Ei näytä sovitulta kyllä, mutta tajusi mukautua tilanteeseen osana showta toi turvamies.
Miksei B:n ystävä sais postata heistä, puhut ihan kummallisia.
Niin, siirryitte tänne, koska petyitte shippiin, kun se ei mennyt oman käsikirjoituksenne mukaan.Etkö vieläkään ymmärrä yli kahden vuoden jälkeen, et 95% kirjoittajista siirtyi tänne, koska he halusivat paikan, missä ei tarvitse nähdä BoJere shippiä. Silti shipparit itsekkäästi seurasivat perässä tänne.
Ei tietenkään ole, jonkun fanin kuvaama, mitähän ihmettä sössöttelet.Dzeila on varmaan senkin kuvannut.
Joo, ne jotka ei usko että Jere kutsui Bojanin lavalle voi katsoa vaikka tumpusta bojere tagilla niin löytyy parikin hyvää videoo, joista tää näkyy.Miksei kukaan syytä Jereä sääntöjen rikkomisesta? Sehän Boitsun sinne lavalle kutsui.
Onko noi kuvat muka sieltä areenalta?No näyttää olevan.
Niin, siirryitte tänne, koska petyitte shippiin, kun se ei mennyt oman käsikirjoituksenne mukaan.
Joo, ne jotka ei usko että Jere kutsui Bojanin lavalle voi katsoa vaikka tumpusta bojere tagilla niin löytyy parikin hyvää videoo, joista tää näkyy.
Mene jo eteenpäin hyvä ihminenSun on vissiin helpompi selitellä itsellesi asioita, kunhan vain Bojanissa ei ole mitään vikaa. B teki virhearvion ja turvamies toimi ammattimaisesti.
Niin, siirryitte tänne, koska petyitte shippiin, kun se ei mennyt oman käsikirjoituksenne mukaan.
Ei kiinnosta Bojanin ja Jeren ulkopuoliset ihmiset yhtään.Dz ja B on kaunis pari, turhaan täällä ilkutte heille.
Mene jo eteenpäin hyvä ihminen
Mutta itse teki öäätöksen, eikä saanut tuossa välissä mitään ohjeita korvanappiinsaJep. Juuri näin. Ei se sovittua ollut. Turvamies toimi ihan oikein ja turha häntä on syyttää asiasta. Normaali reaktio häneltä aluksi.
No tää ketju on se minne kaikista muista ”ulkopuolisista” kiinnostuneet ajettiin.Ei kiinnosta Bojanin ja Jeren ulkopuoliset ihmiset yhtään.
Ei kiinnosta Bojanin ja Jeren ulkopuoliset ihmiset yhtään.
Ihan sama miten meni, en tossa näkemäni videossa ainakaan huomaa.Joo, ne jotka ei usko että Jere kutsui Bojanin lavalle voi katsoa vaikka tumpusta bojere tagilla niin löytyy parikin hyvää videoo, joista tää näkyy.
Tajuan ja en oo ite shippari. En vaan tajuu miksei täällä voi puhua normaalisti kuin ilkkua ja vääntää kaikki heti johonkin shippi muotoon.Etkö vieläkään ymmärrä yli kahden vuoden jälkeen, et 95% kirjoittajista siirtyi tänne, koska he halusivat paikan, missä ei tarvitse nähdä BoJere shippiä. Silti shipparit itsekkäästi seurasivat perässä tänne.
Ei ole tälläistä sanonut missään Bojan, ei voi roolia tietää.Ulkopuoliset? Millä tavoin Bojanin tyttöystävä on ulkopuolinen?