V
vierailija
Vieras
Ootkohan koskaan kirjoittanut tänne.
Nytkin. Hyvää yötä. Älä rakas sure. Kaikki käy hyvin.
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Ootkohan koskaan kirjoittanut tänne.
Pitäisi olla joku tuntuma mahdollisesta reagointitavasta, että uskaltaisi, eli ei tunneta niin hyvin. En kuitenkaan koe olevani mikään "palkinto" kenellekään, josken nyt mikään napanöyhtäkään omasta mielestä.Paljon helpompaa kun kysyy suoraan ja ilmaisee haluavansa tavata.
Saat sitä tuntumaa reagoinnista kun lähetät vaan sen viestin. Tiedän että voi pelottaa.Pitäisi olla joku tuntuma mahdollisesta reagointitavasta, että uskaltaisi, eli ei tunneta niin hyvin. En kuitenkaan koe olevani mikään "palkinto" kenellekään, josken nyt mikään napanöyhtäkään omasta mielestä.
Pitäisi olla joku asia. Siis joku muu kuin että haluaisitko halin.Saat sitä tuntumaa reagoinnista kun lähetät vaan sen viestin. Tiedän että voi pelottaa.
Kysy haluaako lähteä kahville, ja saa kaupan päälle halin.Pitäisi olla joku asia. Siis joku muu kuin että haluaisitko halin.
Mieluummin kävelylle. Tuskin uskallan, mutta kiitos tsemppauksesta.Kysy haluaako lähteä kahville, ja saa kaupan päälle halin.
Mikä sattuu noin paljon?Sattuu niin nyt että en jaksa
Nonni. Hommahan on sitten taputeltu.Oikeastaan me ollaan jo kihloissa
Myönnetty. Astuu voimaan heti. Joskus päätöksissä kestää, mutta tässä ei.Anelen täällä varovasti turvapaikkaa sydämeesi.
Niin ollaan. Entisaikaan aloitettiin petipuuhat vähän varkain, joten menin voitaisiin.Oikeastaan me ollaan jo kihloissa
Sama. Itseäni pelotti valtavasti lähettää viesti ja tuli unettomia öitäkin. Siitä pääsee eteenpäin. Itse lähetin eräälle muutaman viestin jopa 4 vuotta sitten enkä koskaan saanut vastausta. Epäsuorasti sain vastauksen ettei viestini olleet toivottuja ja minua kohtaan ei ollut edes niin pientä arvostusta, että olisi vastannut edes ettei kiinnosta. Hän ei ole enää kaivattuni ja pääsin eteenpäin. Turhan monta vuotta haaveilin tyhjästä. Oli siitä tosin hyötyäkin sillä sain katkaistua välit erääseen sukuun jonka jatkuvaa haukkumista ja arvostelua en jaksanut enää kuunnella. Sivusta.Saat sitä tuntumaa reagoinnista kun lähetät vaan sen viestin. Tiedän että voi pelottaa.
Mikä sattuu noin paljon?
Mikä sattuu noin paljon?
Näin kaivatun ihastuneen toiseenMikä sattuu noin paljon?
Näitkö todella vai olisiko vain pessimismiä?Näin kaivatun ihastuneen toiseen
Mistä päättelit ?Näin kaivatun ihastuneen toiseen
No siihenkin olen kyllä taipuvainen toisinaanNäitkö todella vai olisiko vain pessimismiä?
Ei ole kuin yksi rakkaus ja se olet sinä. Kaikki muu on yliajattelua ja harhaa.