V
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Paras näistä kolmesta minulle, onhan siellä kyllä positiivisiakin.Auts, paljon kertyy kriittisiä kommentteja youtuben kommenttikenttäänkin. Tuntuu vähän pahalta Costeen puolesta jonka suuri hetki ja oma päivä valokeilassa tää pitäis olla, mut onhan tuo biisi kieltämättä pettymys siihen nähden mitä UMK:ssa odottaa. Vähän kyllä valitsijaraadin vika, kun ovat ottaneet mukaan jotain noin keskinkertaista.
Jo on taas salaliittoteoriat, ehkä tää on vain tämän vuoden taso.Onks tänä vuonna oikeasti valittu vain kädenlämpöisiä, hädintuskin radiokelpoisia biisejä että iso Ee pääsee Sveitsiin?? Tämä on ihan.. vi***
Alkaa tuntua ettei ole viime vuodesta hirveästi noustuJo on taas salaliittoteoriat, ehkä tää on vain tämän vuoden taso.
Kilpailu on sama kaikille, ei jaksais tälläistä nyt yhtään.Sitten on Viivin radiokelpoinen slovari, liian sekava ja äänekäs koirasakki, tuttu irstailija. Mä jätän toiveeni Goldielocksin varaan. Ei sillä, että hän saisi riittävästi ääniä- ne on pedattu Erikaa varten.
Voihan sitä olla myös p*skana xDSekaisin monista aineista? Ei kovin hyvä lause.
Minulle taas se on huonoin. Makuja monia.Erikoista. Oletin että Neean biisi olisi se huonoin, kerta oli ekana soitossa. No, ei ollut. Ykkösenä tällä hetkellä mun listassa.
Näin on, ja hyvä niin koska muuten UMK:ssa olisi yhdeltä artistilta 7 kappaletta.Minulle taas se on huonoin. Makuja monia.
Ai kuka?Eikös se joku vähän erilainen laulaja hylätty myös. En tiedä miksi otetaan liuta tällaisia radiorallatuksia. Tuleeko huomenna taas samanlainen.