E
Epätoivoinen eukko
Vieras
Varmasti samantapaisia juttuja on täällä ennestäänkin,mutta niissä on aina jotain eroja omaan tilanteeseeni nähden,joten kysäisen uudestaan aiheesta..
Kertokaa 5-kymppiset miehet ja naisetkin ,jos tiedätte vastauksen
Jos kaikki on suhteesa ok ja rakkautta riittää ym ym..niin mikä on "vikana" miehessä,jos seksihalut laimenee olemattomiin,vaikka niitä alkussa olisikin ollut? Joskus vielä muutama kuukausi sitten harrastettiin seksiä joka päivä,joskus useammin päivässäkin. Nyt saa puutteessa kitua..Ja mistään fyysisestä ongelmasta ei ole kyse nyt. Mikä miehillä on syynä moiseen käytökseen? Voiko stressi aiheuttaa haluttomuutta? Entä "seksin ruinaaminen" mieheltä? Selitykseksi sain että se on vaan "sellainen" aikakausi".. Mahtaakohan kestää kovinkin kauan..
Alan jo olemaan aika maassa asian kanssa. Tuntuu kurjalta,kun tulee mieleen koko ajan,että "se ei halua mua enää" . Sanoin kyllä,että mikään kaverisuhde ei riitä, jos se sellaiseksi menee.
Kiitos jo etukäteen vastauksista
Kertokaa 5-kymppiset miehet ja naisetkin ,jos tiedätte vastauksen
Kiitos jo etukäteen vastauksista