M
"mama"
Vieras
Mulla ois karjalanpaisti uunissa ja nyt tekis mieli käydä kirjastossa, kun menee vielä sen 2,5 tuntia ennen kuin on valmis.
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Eiköhän sinne kotiin yöksi joku mene silloinkin, jos juuri minulle jotain sattuisi. Jos asuisin yksin ja minulle sattuisi jotain, oletan,. että joku läheiseni kävisi silti varmistamassa, että kotonani on kaikki OK ja esim. katsomassa lemmikkejä.entä jos jotain tapahtuu etkä pääse kotiin? Aina voi jotain sattua vaikka todennäköisyys onkin pieni.
Kyllä. Mutta voithan laittaa sen uunin pois päältä siksi aikaa, ei se puolessa tunnissa kovinkaan paljon jäähdy!
No tottakai jättäisin ap:n tapauksessa!
Mut hirtetään seuraavan paljastuksen takia mutta entisestä asunnosta lähikauppaan oli n. 500 m matkaa.. joten kun olin saanut ~3kk ikäisen tyttöni nukkumaan yöunille niin lähdin käymään pikasesti kaupassa .. ja näin tein silloin varmaan yhteensä 5 krt .. Nyt en vihtis kun lapsi jo kävelee ja kauppaanki joutuu lähteen autolla.
Etköhän sä pääse hengestäs ihan oman typeryytesi avulla.