V
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Taidat kuulua echon kanssa samaan lahkoon?MAGA4EVER
![]()
Taidat kuulua echon kanssa samaan lahkoon?
Joo. Vaan idiootit nykyisin arvostaa kyseistä idioottia. Nyt viimeistään kaikki on nähneet missä mielentilassa tuo kakara on nyt ja pysyvästiHullulla on halvat huvit..
Olisi kutkuttavaa tietää onko palstan Rummo-jankkaaja sama kirjoittaja kuin tyyppi, joka työesteiden takia kertoi käyttävänsä vain maksullisia naisia. Sääli, että palstalla tauoton luuraaminen estää deittailun.Hullulla on halvat huvit..
Olisi kutkuttavaa tietää onko palstan Rummomummo sama kirjoittaja kuin tyyppi, joka kertoi ostavansa rummo-pastaa. Sääli, että palstalla tauoton luuraaminen estää tiedonvälityksen.
Olisi kutkuttavaa tietää onko palstan Rummo-jankkaaja sama kirjoittaja kuin tyyppi, joka työesteiden takia kertoi käyttävänsä vain maksullisia naisia. Sääli, että palstalla tauoton luuraaminen estää deittailun.
=
Tuossa juuri vahvistin Rummomummon olevan demoni. Hän on myös kova tyttö haukkumaan rekkautuneita eli kertomaan paikkansapitämättömiä juttuja, mm. Omena-Jussista.
Tuossa hän juuri vahvisti epäilysi. Hän on myös kova poika tarinoimaan eli kertomaan paikkansapitämättömiä juttuja, mm. elämästään.