Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja Suku on peekele vieköön pahin:Oma äitini ei kyllä selvin päin koskaan lataa mitään tollasta mutta kännissä toki. Selvin päin kehuu ja kannustaa mutta kännissä.... On se viina viisasten juomaa.
Mutta olet ansainnut parempaa. Voisitko katkaista välit? Ainakin joksikin aikaa.
Alkuperäinen kirjoittaja Sleepyhead::heart: no ihan meinaa itseäänkin itkettää tuo juttu, vituttaa ihan törkeenä tuommoinen mutsi. Sä ansaitset parempaa.
Alkuperäinen kirjoittaja letkukinttu:heeeei, sillä se ongelma on ei siulla. :hug:
Alkuperäinen kirjoittaja cothis:Alkuperäinen kirjoittaja Sleepyhead::heart: no ihan meinaa itseäänkin itkettää tuo juttu, vituttaa ihan törkeenä tuommoinen mutsi. Sä ansaitset parempaa.
Muakin vituttaa, olkoot :/
Alkuperäinen kirjoittaja Wilma-73:Oikeasti, sun olo helpottuu kun tajuat että vaikka se on sun äiti niin sitä ei tarvi pitää lähellä, sitä ei tarvi päästää sisälle, sille ei tarvitse vastata jos soittaa, siihen voi ihan hyvin katkaista välit! Mieti jos se ois joku toinen ihminen niin antaisitko kohdella noin huonosti, tuskin....
Itse katkaisin välit äitiini tammikuussa ja voi taivas, en olisi uskonut kuinka helpottunut on oloni ollut sen jälkeen!
Tsemppiä, muista, kukaan muu ei pidä puoliasi kuin sinä itse, sinulla on valta valita ihmiset lähellesi! :hug:
Alkuperäinen kirjoittaja Sleepyhead:Niin on. Olkoot. Ei tuommoista tarvitse mihinkään. Nyt pää pystyyn ni pussaillaan.Elämä potkii, potkitaan me takaisin ja virnistetään päälle.
Alkuperäinen kirjoittaja cothis:Alkuperäinen kirjoittaja Sleepyhead:Niin on. Olkoot. Ei tuommoista tarvitse mihinkään. Nyt pää pystyyn ni pussaillaan.Elämä potkii, potkitaan me takaisin ja virnistetään päälle.
*pus pus*Mun oli pakko tulla käymään purkaa tännekin, kohta painelen takas tohon äljäkkeen kainaloon ku se on koittanu piristää mua koko illan. Jospa se kohta vähän hierois mun hartioita vähintäänkin :heart:
![]()
Alkuperäinen kirjoittaja vieras:Mä en ole oman äitini kanssa ollut tekemisissä vuosikausiin, pistä välit oikeasti poikki jos siitä ei ole sulle mittään muuta kun pahaa mieltä!!
Alkuperäinen kirjoittaja cothis:Alkuperäinen kirjoittaja letkukinttu:heeeei, sillä se ongelma on ei siulla. :hug:
Se haluaa olla mun ongelma :kieh: