Vihaan ja vihaan tuota ukkoa!!

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja STN & PRKL
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
S

STN & PRKL

Vieras
Tiiättekö, mä oikein vihaan mun miestä niin että tuntuu kuin otsassa halkeaa suoni.

En jaksa tarinaa alusta alkaa kirjoittaan. Mikähän tähän auttais? Rööki? Kaikki energia menee siihen että esittää tyyntä, muuten kävisin riveleihin kiinni. Viikkoon ei olla puhuttu sanaakaan.

Kohta saa jonkun slaagin jos ei pääse tää purkautuun. Ei vaan viittis aloittaa polttamaan taas uudestaan..dilemma..
 
Ääh..

Se on selkärangaton mato. Tai sitten se on narsisti. Joka tapauksessa tekis mieli hakea retkikirves komerosta ;) no ei sentään, en vaan enää jaksa edes yrittää selvittää mitään asioita tuon kanssa.

Eihän se edes ymmärtäisi mitä sille puhutaan, ei viittis alkaasanoja tavuttaan edes pienen tajunnan valon toivossa.
 
mä sit sorruin ja kävin ostaan röökiä.

Helpottaa kummasti tätä jääkylmää ulkokuorta :D Argh, ette usko kuinka jotain kohtaan voi tuntea näin maata kaatavia tunteita..siis pahassa mielessä.
 

Yhteistyössä