V
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Sinulla ei varmaan laajempaan ajatteluun, kun on vihalasit valmiiksi päässä toisiin kirjoittajiin.Siis tarkoitin että ihan oikealla asialla olet, mutta vastaanottajalla ei riitä tähän kognitiiviset kyvyt.
Taitaa niin olla, niin käsittämätöntä kuin se minusta on. Persoonana kiinnostava, mutta ei seksuaalisesti yhtään.Olet ihan pihalla. Kärtsää kuolataan ihan täysillä.
Ei ole, K-fanit vain aina yrittäneet luoda tälläistä kuvaa, enkä ihan ymmärrä miksi, mutta juu samat ajatukset.Taitaa niin olla, niin käsittämätöntä kuin se minusta on. Persoonana kiinnostava, mutta ei seksuaalisesti yhtään.
Taitaa olla kirjolla.Ihan turha täällä on kekän kanssa jankata tai edes asiallisesti yrittää keskustella. Ei hän kuitenkaan ymmärrä tätä eikä montaa muutakaan asiaa. Poistoon vain rasistiset kirjoitukset ja haukkumiset yms.
Ei kai se hänen elämänsä enää niin hektistä ole kuin 2023. On varmaan oppinut myös hallintakeinoja. Jos on edelleen repaleista ja haastavaa, hänen pitäisi kyllä tehdä asialle jotain. Kiire varmasti on, siitä ei epäilystä. Eihän kukaan esiintyvä suosittu henkilö voisi seurustella, jos suosio sen estää.Komistus on kyllä ja symppis, varmasti kiltti ja omistaan huolehtivainen, mutta juuri nyt elämä on niin repaleista ja haastavaa, että harva jaksaisi siinä rinnalla. Hattua nostan Jessen, Härtsän ja Jaakon puolisoille - perheissä on vielä pienet lapsetkin. Tahti julkisuuden kannalta ei ole ihan Kärtsän kaltaista, mutta keikoilla kiertävät.
Minusta vaikuttaa full on kehityshäiriöltä. Selittäisi myös kiusallisen lapsellisuuden (luettelee täällä yksityisasioitaan, ei erota parasosiaalista todellisesta, jne)Taitaa olla kirjolla.
On se varmaan lähes yhtä hektistä kuin vuonna 2023, kun nyt on niin monta rautaa tulessa, ystäviä ja kollegoita ympäri maailmaa ja aika suuret suunnitelmat. Varmasti on oppinut ottamaan aikaa itselleen, mutta ei se poista sitä faktaa, että mahdollisen kumppanin on vaikea hypätä tällaiseen mukaan. Voi olla vaikea edes ymmärtää, miksi toinen uhraa lähes kaiken aikansa uralleen, kun voisi vain nauttia tähän astisen uransa hedelmistä.Ei kai se hänen elämänsä enää niin hektistä ole kuin 2023. On varmaan oppinut myös hallintakeinoja. Jos on edelleen repaleista ja haastavaa, hänen pitäisi kyllä tehdä asialle jotain. Kiire varmasti on, siitä ei epäilystä. Eihän kukaan esiintyvä suosittu henkilö voisi seurustella, jos suosio sen estää.
Tuo on sinun mielipiteesi eikä mikään fakta, ja K-faneilla on toinen mielipide. En ole koskaan tuntenut mitään suurta vetovoimaa K:ta kohtaan, mutta pystyn silti mainiosti tunnustamaan, että hän on karismaattinen, viehättävä ja jopa seksikäs (minulle hänen äänensä on se seksikkäin). Näen kyllä hänen puutteensa ihan yhtä hyvin eli en ole mikään hänestä sokaistunut ihailija. Tosin itseäni K:ssa viehättääkin nimenomaan ne hänen puutteensa ja sen, miten on onnistunut valjastamaan ne vahvuudeksi.Ei ole, K-fanit vain aina yrittäneet luoda tälläistä kuvaa, enkä ihan ymmärrä miksi, mutta juu samat ajatukset.
Siinä väitettiin, ettei ole suomalainen ja sehän ei pidä paikkaansa. Sun omissa taustoissa voi olla myös vaikka mistä tulleita geenejä, joten ilmeisesti sinäkään et sitten ole suomalainen.Koska taustat ei olekaan Suomessa, pöllö.
Ei ole faktaa se, että väittää ettei hän ole suomalainen tai että jos on vierasperäinen nimi niin ei voi olla suomalainen.Ja faktat eivät ole rasismia.
Miks muuten Pete on Parkkonen vaikka isä on mistäs se nyt olikaan?Niinkuin ei esim. Pete Parkkosellakaan.
Ei tarvitse mitään luoda tai keksiä. Aika yleisesti Kärtsää pidetään seksikkäänä ja viehättävänä ja se johtuu hänen karismastaan. Ei siinä ulkonäössäkään mitään vikaa ole.Ei ole, K-fanit vain aina yrittäneet luoda tälläistä kuvaa, enkä ihan ymmärrä miksi, mutta juu samat ajatukset.
Taidat puhua itsestäsi ja omaan kokemukseen perustuen, ei mitkään ruokapohdinnat tai laihdutukset tms. pelkäämäsi päiväkirjat ole mitään niin henkilökohtaista, jota ei vois omana itsenään muka jakaa, saati sit joku vaikka pituus tai lähipiiriläisen miehillä yleinen sairaus, mitä ei yksilöidä kehenkään tiettyyn. Eikä nyt ees sekään enää haitaa, jos suunnilleen, maakunnan tasolla minun asuinpaikka tiedettäisiin. Kun mitään sen olennaisempaa en ole kertonut, kuten ikä, lähipiiri, hiustenväri, asuinkunta, nimi, plus minulla tosiaan salaiset puh. ja osoitetiedot siitä lähtien ku kahdeksantoista vuotiaana oon kotoa lähtenyt. Ei itseäni erityisemmin hetkauta, jos nyt joku tietää suurinpiirteiset Sloveniaan lähtö- tai menopäivä, kunnen niitä tarkkoja kerta ilmoittanut, menolennolla myös niin kovin joksufaneja ees ollut ku valitsin oikeastaan tarkoituksella sen välilaskullisen Puolan kautta just tästä(kin) syystä.Minusta vaikuttaa full on kehityshäiriöltä. Selittäisi myös kiusallisen lapsellisuuden (luettelee täällä yksityisasioitaan, ei erota parasosiaalista todellisesta, jne)