Mita ne tarkoittaa? Onko ihan normaalia? Hikan tunnistan kylla ja se on eri tuntuista, mutta nytkin tuolta puskee tuollaista rauhallista pehmeaa tyontoa n. kerran sekunissa. Mita ihmetta se tuolla tekee?
Miäkin luulin että vauva polkisi jalkaa tms. Mutta se oli kuin olikin hikkaa, pehmeää ja pientä ja rytmikästä tykytystä tossa kylkiluiden alla (siinä oli pää, sain tietää vasta aika myöhään, luulin jaloiksi ja sitä rataa)
Mulla on kylla tuossa ihan selvasti peppu ja jalat mista pahiten tyontaa... ja hikka tosiaan tuntuu tuolla alhaalla missa paakin ja on tykyttavampaa eika tallaista pehmeaa.
Ehka se tosiaan kuntoilee, painokin oli noussut kayran alapuolelta ylapuolelle viime ultrassa. Lihas painaa .