Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja vieras:yhdessä saapuneet taksilla tapahtumapaikalle??? Tartteeko sitä kaikkien mukaan kapakasta lähteä? Jos baarista miehen matkaan lähtee niin eiköhän kaikille ole selvää että seksi on tavoitteena, ainakin miehellä! Turhaa itkeä jälkeenpäin että on tullut raiskatuksi!
Alkuperäinen kirjoittaja vieras:Alkuperäinen kirjoittaja vieras:yhdessä saapuneet taksilla tapahtumapaikalle??? Tartteeko sitä kaikkien mukaan kapakasta lähteä? Jos baarista miehen matkaan lähtee niin eiköhän kaikille ole selvää että seksi on tavoitteena, ainakin miehellä! Turhaa itkeä jälkeenpäin että on tullut raiskatuksi!
On sulla asenne :/ Missään tilanteessa vaikka ois miten tullu ja menny ei kellään ole oikeutta raiskata toista! Kyllä on miehellä päässä vikaa, jos ei ymmärrä tätä asiaa.
Alkuperäinen kirjoittaja vieras:Alkuperäinen kirjoittaja vieras:Alkuperäinen kirjoittaja vieras:yhdessä saapuneet taksilla tapahtumapaikalle??? Tartteeko sitä kaikkien mukaan kapakasta lähteä? Jos baarista miehen matkaan lähtee niin eiköhän kaikille ole selvää että seksi on tavoitteena, ainakin miehellä! Turhaa itkeä jälkeenpäin että on tullut raiskatuksi!
On sulla asenne :/ Missään tilanteessa vaikka ois miten tullu ja menny ei kellään ole oikeutta raiskata toista! Kyllä on miehellä päässä vikaa, jos ei ymmärrä tätä asiaa.
No on tuossa kyllä asenne vammaa naisellakin. Sitä saa mitä tilaa...
Alkuperäinen kirjoittaja Namelli:Alkuperäinen kirjoittaja ..:
Näin sanoo junttien kruunamaton kuningas !
Alkuperäinen kirjoittaja vieras:Alkuperäinen kirjoittaja Namelli:Alkuperäinen kirjoittaja ..:
Näin sanoo junttien kruunamaton kuningas !
Toi edellinen lausunto on ihan tosi....
Ja tartteeko sitä kaiken maailman ukkojen mukaan kapakasta lähtä?