M
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Oletteko sitä mieltä että pieni penis levossa on myös pieni seisokissa??? mä nimittäin olen..kyllä sen koon näkee jo lepoasennosta ja myös housujen päältä voi päätellä mielestäni..
No toi mulkku mikä täällä meillä on tarjolla, on 180cm pitkä. Ympärysmittaa en oo mitannu![]()
Löysitte sitten ulkomailta yhden sentin kolikoitaKavereitten kanssa on mitattu ja testattu. Silloin on kunnon mittainen, kun pöydän reunalta keskipöytää kohden jonoon asetetut kymmenen 2 kolikon jonosta vähintään seitsemän pystyy pyyhkäisemään kovalla patukalla lattialle.
Tämä totta!Väärin.
Yleensä lepotilassa iso penis ei erektiossa kasva läheskään niin paljon lepotilaan verrattuna kuin lepotilassa pieni.
Lepotilan kokokin voi heitellä todella paljon tilaneesta riippuen.
Ja sitten heräsit?No siis mun miehel on ainaski 45 cm pitkä ja 20 cm paksu, et en vaihtaisnii ja meil on sit tosi harvinainen sukunimiki vielä, et meit ei oo koko suomes ku vaan meijän perhe!