M
mami
Vieras
Onko kukaan käynyt tuolla? Se kiertelee nyt meidän kulmilla ja mietittiin viitsisikö sinne mennä lasten kanssa vai onko ihan turha paikka... netistä en löytänyt mitään tietoa ko. sirkuksesta.
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja vieras:käyty on, tosi kallis suhteessa antiin, lisäksi väliajalla yritetään rahastaa esim. syömisillä ja muutaman askeleen poniratsastuksella. Melutaso aivan liian kova lasten korville, jos menette niin suosittelen korvatulppia (äänen voimakkuus vain nousee väliajan jälkeen.)
PS: mieskatsojat on huomioitu hyvin naisesiintyjien hyvin anteliailla asuilla, miehet saavat varmasti rahoilleen vastinetta..
Alkuperäinen kirjoittaja mami:Onko kukaan käynyt tuolla? Se kiertelee nyt meidän kulmilla ja mietittiin viitsisikö sinne mennä lasten kanssa vai onko ihan turha paikka... netistä en löytänyt mitään tietoa ko. sirkuksesta.