Siitäs sai, M*LKKU!!!

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja ehkä sen saa joskus irti...
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
E

ehkä sen saa joskus irti...

Vieras
Miesystäväni jäi pettämisestä kiinni ja selväähän se, että homma oli sit siinä. Pyysi tuomaan tavaransa, jotka oli jääny mun luo, hänen oven eteensä rappukäytävään. Ei ollu raukalla pokkaa edes naamatusten nähdä!

Niin tein.
Tavaroissa oli myös hänen ostamansa silikoninen dildo, oikeinkin penisjäljitelmä palleineen kaikkineen.
Mitähän mahtaa tuumata töistä tullessaan, kun huomaa dildon liimatun pikaliimalla asunnon oveen törröttämään??!!

Joo, kyllä helpotti! XD
 
Olisit vaan jättänyt sen dildon laatikon päälle ja kirjoittanut siihen miehen nimen, naapurit olis nähnyt senkin. Toi mitä teit oli tyhmää, jos vaatii sulta korvausta.
 
Juu todella lapsellista käytöstä, myönnän... :D
Ehti se ainakin olla siinä aamuseitsemästä puoli viiteen... vielä ei ole mitään kuulunu, ehkä sitten tosiaankin tippunut lattialle muiden tavaroiden joukkoon :/
Kyllä se siihen ainakin jäi, mutta jos triplaisä sitä mieltä, ettei pikaliima liimaa silikonia, niin tosiaan ehkä irronnut....

Tietysti on ensimmäinen kerros! Ja hissitön talo kaiken lisäksi.
 
[QUOTE="vieras";28972632]Hehheheh. :D
Tosiaan laatikon päällä nimilapulla varustettuna olisi ollut aika hyvä.[/QUOTE]

miksi nimilappu,kai sen naapurit muutenkin arvaa kenen se on jos oven takana..
 
:laugh: Mun mielestä ihan oikein. Anteeks nyt vaan, mutta pieni kiusa toi on. Epäilen aika kovin, että tuskin kukaan sen talon asukkaista ajattelee, että olipas tekijä lapsellinen. Ennemminkin aiheuttaa hilpeyttä, naureskelua, vitsailua jne. Toi on noloa vaan sille, jonka ovessa se dildo on kiinni.
 
:D :D Hauskahan se oli vaikka dildo oliskin pudonnut.

Ensimmäinen kerros..ei pysty näkemään..Mistäs päin suomea kyseinen herra on?
Eräs toinenkin vastaava olisi niin ansainnut jotain pientä kostoksi vastaavasta petturuudesta :)
 
olis ollu mukavaa olla kärpäsenä katossa kun rapussa asuva palstamamma raahustaa mukeloidensa kanssa dildo-oven ohi

-(kuopus) äitiiii
-(äiti) niin
-(kuopus) mikä tuotta ovetta on
-(esikoinen) pölijä, sehän on kyrpä
-(äiti) ei saa puhua rumia, mennäänpäs nyt siitä
 
Todella aikuismaista käytöstä. Taloyhtiö omistaa oven, joten todellakin saattaa olla korvausvaatimus tulossa - eikä ovet ihan halpoja ole. Oletko suhteessa käyttäytynyt yhtä lapsellisesti?
 
Alkuperäinen kirjoittaja No ei voi mittää;28973988:
Todella aikuismaista käytöstä. Taloyhtiö omistaa oven, joten todellakin saattaa olla korvausvaatimus tulossa - eikä ovet ihan halpoja ole. Oletko suhteessa käyttäytynyt yhtä lapsellisesti?

Musta toi oli ihan loistava idea ap:lta. Ja luulen että se mies ei kehtaa alkaa karhuta mitään oven puhdistuskustannuksia vaan ihan kaikessa hiljaisuudessa poistaa liimat itse ovesta.
 
Alkuperäinen kirjoittaja No ei voi mittää;28973988:
Todella aikuismaista käytöstä. Taloyhtiö omistaa oven, joten todellakin saattaa olla korvausvaatimus tulossa - eikä ovet ihan halpoja ole. Oletko suhteessa käyttäytynyt yhtä lapsellisesti?
Näin. Olisi kyllä nyt ap:llä anteeksipyynnön paikka, mieheltä nimittäin. Viet vaikka kukkia tai jotain sille miehelle.
 
Buahhahhh!
No tulipa sitten viesti, että kiitos tavaroista, mutta mitä helvettiä se kyrpä teki ovessa ja että ottiko ero noin koville??!
vastasinpa sitten vaan, että no itsepähän halusit, että tavarat jätetään oven taakse ja muistaakseni sanoin, etten ota mitään vastuuta, jos siitä puuttuu jotain tms... että kannattais käydä kyselemässä naapureilta, kuka vitsikäs on käyny sormeilemassa sun dildoa :D :D

Tuskin käy... tai avautuu muillekaan asiasta sen enempää.

Se dildo oli miehen ostama meidän yhteisiin hetkiin...jolloin myös mies käytti sitä ;)
Ajattelin, että palautetaan nyt kaikki, niin ei tarvitse jälkikäteen penätä mikä oli kenenkin tavara..
 

Kuumimmat

Yhteistyössä