L luulkaa vaan. Vieras 06.07.2010 #1 Tiedän sen koska olen itse tämä "ammattivalittaja" ja tiedän mitä olen tänne kirjoitellut.
A Aito Vieras 06.07.2010 #4 Aito ammattivalittaja ei koskaan myöntäisi olevansa ammattivalittaja. Minä olen ammattivalittaja, mieheni uhkasi heittää pihalle jos en häivy.
Aito ammattivalittaja ei koskaan myöntäisi olevansa ammattivalittaja. Minä olen ammattivalittaja, mieheni uhkasi heittää pihalle jos en häivy.
V vieras Vieras 06.07.2010 #5 Ai, ootko se adoptioon annetun pojan äiti? Joka ei saa mistään töitä, eikä osaa opiskella ja rahaa on ja ei oo, asunto on huono ym.?? Aika idiootti olet kyllä niiden juttujen perusteella
Ai, ootko se adoptioon annetun pojan äiti? Joka ei saa mistään töitä, eikä osaa opiskella ja rahaa on ja ei oo, asunto on huono ym.?? Aika idiootti olet kyllä niiden juttujen perusteella