Alkuperäinen kirjoittaja Nekkis:Alkuperäinen kirjoittaja Aaaaaa:Kenties minuun viittasit. Jos miehelläsi on samanlaiset elämänarvot kuin sinulla, niin jossain vaiheessa hän hakee nuorta kimmoisaa pimpsaa, sen väljähtäneen tilalle joka ei tunnu miltään. Huonoon seksiinhän ei kannata tyytyä, koska sehän on niin SUURI osa elämästä.Alkuperäinen kirjoittaja Nekkis:![]()
![]()
![]()
Oma ennustaja meillä täällä, jolla kaiken lisäksi elämänarvot kohdallaan!![]()
Voihan olla myös niin, että mieheni hyvänkokoinen penis lörpsähtää ihan totaalisesti tuossa muutaman vuosikymmenen kuluttua? Mutta se ei tarkoita sitä, että mies pitäisi laittaa vaihtoon. Kuten sanottu, elän tätä hetkeä. Seksi on hyvää, kuten haluankin. Pimpsani tuskin tästä löysiintyy sen vertaa, että mies ei koe muuta vaihtoehtoa itselleen kuin jättää vaimonsa, ja lähteä etsimään tiukempaa tavaraa.
Miellytämme toinen toistamme nyt, joten se pitää myös tulevaisuudessa.
Mahdottoman vakavasti jotkut ottavat tämän aiheen, mistäköhän syystä? Ei tämä nyt ihan niin vakavaksi asiaksi ollut tarkoitettu.![]()
Mää oon ainakin saanu nauraa ihan kiitettävästi!