Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
On tässä jo neljättä vuosikymmentä maksettu veroja työntekijänä. Minusta ei ole yhtään hyvä juttu Suomelle, että ideologian vuoksi paskotaan maan talous, jotta seuraavat joutuvat leikkaamaan. Mutta sinulla on varmasti sellaista parempaa tietoa.Jep, teen töitä ja maksan veroja, toisin kuin sinä.
Suomen taloutta on paskottu 80-luvun lopulta lähtien ja nyt on laskun maksamisen aika.On tässä jo neljättä vuosikymmentä maksettu veroja työntekijänä. Minusta ei ole yhtään hyvä juttu Suomelle, että ideologian vuoksi paskotaan maan talous, jotta seuraavat joutuvat leikkaamaan. Mutta sinulla on varmasti sellaista parempaa tietoa.
Nyt puoluegallupeissa ylivoimaisesti suosituin puolue saa puukotusta selkäänsä siihen malliin, että ei vaikuta ihan vahingolta. Likaisten temppujen osasto vauhdissa taas.
No kuka?Näin on, eikä ole vaikea arvata, kuka tai ketkä tämän takana ovat.
Kaikkien arvostamat TOTUUDEN PUHUJAT paljasti demujen mätäpaiseetNo kuka?
Kaikkien arvostamat TOTUUDEN PUHUJAT paljasti demujen mätäpaiseet![]()