No nyt lähettiin niin lujaa laukalle, että piti kävästä pissalla kun alkoi naurattamaan niin pahasti!Tai Ellun suolen lorinaa?
Tai ainakin se lorina näkyy jos joku viitsii porata muutaman reijjän siihen kolmoseenkin…
No nyt lähettiin niin lujaa laukalle, että piti kävästä pissalla kun alkoi naurattamaan niin pahasti!Tai Ellun suolen lorinaa?
Tai ainakin se lorina näkyy jos joku viitsii porata muutaman reijjän siihen kolmoseenkin…
Ihan oikein sulle!Jaaha. Robomode innostui. Vastasin Lissulle, että Sit Itämeri näyttäisi Aurajoelta.
Kuopio bongattuNyt se käyttää tuota tekosyytä tästä lähtien aina joka ketjuun...
"Ja matka jatkuu Joensuusta länteen, Kuopiosta pohjoiseen..."
Hmm, miksi muuten hänen laukustaan olisi löytynyt tämä avattu pakkaus reissun jälkeen?Kuninkaallisen kikkelin?
Enkä asu, elä yritä!Meinasin kyllä puutorin vessaa, en että kävisin Ellun vessassa... Vaikka sinne kyllä olisi jonkinlainen matka, koska hän asuu keskellä ei mitään.
No niinpäX!Hmm, miksi muuten hänen laukustaan olisi löytynyt tämä avattu pakkaus reissun jälkeen?
No nyt lähettiin niin lujaa laukalle, että piti kävästä pissalla kun alkoi naurattamaan niin pahasti!
Toistat itseäsi - mikäli oli kyse alapäästä....Eikä....nauroin teijjän jutuille niin paljon, että alkoi sattumaan päähän
Jotenkin tuli mieleeni, että sun takia olis pitänyt tarkentaa kumpaan päähänToistat itseäsi - mikäli oli kyse alapäästä....
Tosin se ei haittaa, alapääjuttusi ovat aina tervetulleita näin aamuyön tunteina...
Mistä toi "pidennys" tuli alunperin?Mistäpä tiijät mitä se on käynynnä pitentämässä?
Muista ammattivärin mukainen lomapukeutuminen!
On niitä isompiakin taskuja myynnissä.Ja huomenet.
Ja kysymys. Onko kellään jotain pussia tai vastaavaa, missä säilyttää kännyä ja lompakkoa esmes sup-lautaillessa? Siis sellaista joka pitää vettä vaikka vahigossa plumpsahtaisi veden allekin välillä?
Noi puhelimen suojapussit ovat ilmeisiä mutta ei niihin mahdu lisäksi kukkaro ja avaimet.
Hähää, tissibeiben paluu!Dodiih![]()
SamoinHähää, tissibeiben paluu!
Viettäkäähän kaikki kiva päivä, vielä muutama tunti ni pääsee viikonlopun viettoon!
Hernekeittopäivä? Vai askarteletko jotain lämpöpussia tai vastaavaa?Kuivattuja herneitä löytyi viimein lähikaupasta. Muualla oli loppu.
Mä keittelen illalla huomiseksi hernekeitonHernekeittopäivä? Vai askarteletko jotain lämpöpussia tai vastaavaa?
Soriiiiii Kalamiesss....tuosta jäi vahingossa pois hymiö ja siksi näytti niinkuin olisin kirjoittana sulle apinanraivossa!Ihan oikein sulle!
Voi KM parka.Soriiiiii Kalamiesss....tuosta jäi vahingossa pois hymiö ja siksi näytti niinkuin olisin kirjoittana sulle apinanraivossa!
Wau! Siellä pidetään perinteistä kiinni.Mä keittelen illalla huomiseksi pontikkaa![]()
Kaupallinen yhteistyö: Libero
Irene kärsi raskauspahoinvoinnista synnytykseen asti: "Oksensin lähes päivittäin"