[QUOTE="vieras";28433259]Paskaa. Ruotsalaiset ovat idiootteja kun eivät tajua liittyä euroon ja päästä kantamaan vastuuta![/QUOTE]
Kyllä se pitää paikkansa, ja kommenttisi on jälleen kerran osoitus siitä, että olet pihalla maailman menosta kuin lumiukko - tosin lumiukkokin taitaa olla fiksumpi.
Taitaa sinua vain harmittaa, kun viestisi lähti toiseen suuntaan, etkä saanut sairaalloisesti kaipaamaasi huomiota
[QUOTE="vieras";28433278]Kyllä se pitää paikkansa, ja kommenttisi on jälleen kerran osoitus siitä, että olet pihalla maailman menosta kuin lumiukko - tosin lumiukkokin taitaa olla fiksumpi.
Taitaa sinua vain harmittaa, kun viestisi lähti toiseen suuntaan, etkä saanut sairaalloisesti kaipaamaasi huomiota [/QUOTE]