V
vierailija
Vieras
ENythän niitä on jopa 2 eriä yhtaikaaTiiätsä mitä suhun pistettiin???? Siin tuoteselostees voi olla sulle melko viiltävä anslyysi??
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
ENythän niitä on jopa 2 eriä yhtaikaaTiiätsä mitä suhun pistettiin???? Siin tuoteselostees voi olla sulle melko viiltävä anslyysi??
JustSiinä lukee vasta-aiheet ja se tarkoittaa ettei saa ottaa!
Yhteisvaikutus?
Totta tuokinSydämen pysähtyminen kertoo että rokote toimii. Nyt hän ei voi saada enää koronaa.
Ei mikään yllätys kun k-rokotteet tekee veriklimppejäMonet epäilee juuri sitä
’Förmodligen fullvaccinerad. Men det lär isåfall tystas ned ordentligt.’
Kts Flashback. Linkki ei tule läpi
Etpä usko kuinka paljon korkea kolesteroli ja tupakointi tekee veriklimppejä ja porukkaa kuolee.Ei mikään yllätys kun k-rokotteet tekee veriklimppejä
Niin moni nuori ja terve urheilija on poistunut keskuudestamme rokotusten alettua![]()
Tiedän hyvin muttei näitä nuoria ennen rokotuksia kuollut tällälailla kasapäinEtpä usko kuinka paljon korkea kolesteroli ja tupakointi tekee veriklimppejä ja porukkaa kuolee.
Kieltäydyt edelleen uskomasta, että kautta-aikojen nuoriakin urheilijoita on kuollut. Linkit tiedoista on useampaan otteeseen sekä syy siihen miksi nuoren sydän voikin pettää yhtäkkiä. Minua ei ahdista ei korona eikä rokotukset.Tiedän hyvin muttei näitä nuoria ennen rokotuksia kuollut tällälailla kasapäin
Ymmärrän että piikityksesi ahistaa, minuapa ei kun ei ole syytä huoleen piikittämättömänä ja viisaana
Ai semmostakin voi sattua?Eipä niin, kaikki on hukutettu massaan ja ilmeisesti tavoite on hävittää verrokki kokonaan, niin ei ole ryhmien välisiä eroavaisuuksia, kun ei ole ku yksi ryhmä.
Ai semmostakin voi sattua?
JustSiinä lukee vasta-aiheet ja se tarkoittaa ettei saa ottaa!
Tänään TV1 23.10 ulkolinja: Lääkkeitä voitto mielessä.
Mummon mummo syönyt pettuleipää?Emme tiedä myöskään hänen sukuanamnesiaansa. Voi olla, että suvussa on esiintynyt sydänvaivoja ja hänellä oli perinnöllinen taakka.
onpas ovelaaEipä niin, kaikki on hukutettu massaan ja ilmeisesti tavoite on hävittää verrokki kokonaan, niin ei ole ryhmien välisiä eroavaisuuksia, kun ei ole ku yksi ryhmä.
Tuohan on nähty että te lampaat haluatte pimittää totuuden