Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja 28.05.2007 klo 12:02 samperi kirjoitti:Henkilökohtaisesti mä en ainakaan haluaisi mitään muistutusta asiasta.. :/
Näin myös mulla. Siinä menetysvaiheessa ihan ok, mutta en tiedä kannattaako heittää suolaa haavoihin enää...Alkuperäinen kirjoittaja 28.05.2007 klo 12:02 samperi kirjoitti:Henkilökohtaisesti mä en ainakaan haluaisi mitään muistutusta asiasta.. :/
Alkuperäinen kirjoittaja 28.05.2007 klo 12:02 samperi kirjoitti:Henkilökohtaisesti mä en ainakaan haluaisi mitään muistutusta asiasta.. :/
Alkuperäinen kirjoittaja 28.05.2007 klo 12:20 Ippu kirjoitti:Meillä on iso välimatka, joten en voi henk.koht. itse mennä paikalle. Tiedän, että päivä tulee olemaan raskas ja vaikea, ja tiedän, että hän myös arvostaa, kun saa tietää olevansa ajatuksissamme. En siis mitään surunvalittelu-viestiä ole lähettämässä, vaan jotain, mikä antaisi voimia siihen päivään, ja tunteen siitä, että tukea ja rakkautta tulee ympärillä olevilta ihmisiltä tuon päivän tueksi.
Siis sellainen tsemppaus-viesti, piristystä, jotain... mutta ei mitään sen kaltaista, mitä nyt tunnuitte ajattelevan. Ei mitään hautajais-runoa!
Kun lapsen menettää näin. Sen kanssa jää niin yksin että muistaminen lämmittää.Kälyni raskaus keskeytettiin rv 21, ja nyt laskettu päivä lähestyy. Haluaisin muistaa kortilla, johon kirjoittaisin jonkun sopivan runon. Jotain ideoita itselläni on, mutta tulisiko teillä mieleen mitään valmiita runoja, tai muita muistamistapoja?