Raskaustestistä kysymys

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja nainen vm-77
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
N

nainen vm-77

Vieras
Tein tossa one step liusketestin. Siihen tuli joku viiva? Tumma haamu mut sitä en osaa sanoa onko se punertava vai vaan tumma. Ei kauhian selkiä... Mut ilmeisesti siin kumminkin jotain siinä näkyy, en siis nyt kuvittele enää...Onko noissa viivanpaikka? Aiemmin oon testejä jo tehny eikä niihin mitään ole tullu... Mulla ei siis mitään hajua kierrosta tmv kun ei oo menkkoja tullu sit viimesimmän synnytyksen...imetän myös satunnaisesti.
 
mulle tulee samoihin testeihin selvä harmaa viiva testiajan sisään ja oon aina yrittäny ottaa selvää onko niissä ollu väriä..menkat aina kuitenki tullu..
Plussa onnea sulle!
 
^En osaa ottaa kameralla kuvaa joka olisi niin selvä et näkyis...
Tuli ihan ajallaan se viiva mut en tiiä näenkö mä sittenkin vaan näkyjä kun nyt saa tosissaan jo tihrustaa. Ehkä mä vaan haluan sen näkyvän ja nään sit omiani :(
Täytyy vaan odotella ja tehä uutta testiä.
 

Yhteistyössä