A
argh
Vieras
ettei muut voi kattoa mitä olen huutanut!!!!!!!! Ärsyttävää kun tuttu kyttää kaikki huutoni. Olen raskaana ja haluaisin katella äitiysvaatteita sieltä, mutta sitten raskauteni paljastuu :kieh:
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja 28.05.2007 klo 17:33 Argh kirjoitti:No siis kun tämä tuttava on saanut selville jo miehenikin tunnuksen... Kyttää kaikki meidän paikkakunnan ilmoitukset ja etsii niistä tuttuja juttuja, niinku taustoja jne... Eli jos tunnistaa vaikka maton taustalta, soittaa että "myyttekö vaatteita huuto.netissä"
Eli siis hän käy joka päivä katsomassa mitä olen huutanut ja saattaa vaikka soittaa "ei kannata sitä pyörää huutaa, se on huono" tms.
:headwall:
Alkuperäinen kirjoittaja 28.05.2007 klo 17:35 PatalaiskaVätys kirjoitti:\Alkuperäinen kirjoittaja 28.05.2007 klo 17:33 Argh kirjoitti:No siis kun tämä tuttava on saanut selville jo miehenikin tunnuksen... Kyttää kaikki meidän paikkakunnan ilmoitukset ja etsii niistä tuttuja juttuja, niinku taustoja jne... Eli jos tunnistaa vaikka maton taustalta, soittaa että "myyttekö vaatteita huuto.netissä"
Eli siis hän käy joka päivä katsomassa mitä olen huutanut ja saattaa vaikka soittaa "ei kannata sitä pyörää huutaa, se on huono" tms.
:headwall:
Kauheekyylä
Anteeksi :ashamed: Eikö sillä ole elämää??
Alkuperäinen kirjoittaja 28.05.2007 klo 17:44 Uua kirjoitti:Miten siellä edes voi kattoo oman paikkakunnan myytävät tavarat? Millai joku jaksaa? Laita vaikka myyntiin Elämä, erityisesti suunnattu uteliaille tms otsikolla.
Alkuperäinen kirjoittaja 28.05.2007 klo 17:44 Uua kirjoitti:Miten siellä edes voi kattoo oman paikkakunnan myytävät tavarat? Millai joku jaksaa? Laita vaikka myyntiin Elämä, erityisesti suunnattu uteliaille tms otsikolla.
Alkuperäinen kirjoittaja 28.05.2007 klo 21:21 Miten kirjoitti:Kiinnostuksesta kysyn, miten mahtaa palautteiden käydä, jos ylläpidon kautta vaihtaa tunnusta? Alkaako ostaminen = palautteiden koonti nollasta?
Alkuperäinen kirjoittaja 28.05.2007 klo 21:24 vili43 kirjoitti:\Alkuperäinen kirjoittaja 28.05.2007 klo 21:21 Miten kirjoitti:Kiinnostuksesta kysyn, miten mahtaa palautteiden käydä, jos ylläpidon kautta vaihtaa tunnusta? Alkaako ostaminen = palautteiden koonti nollasta?
Alkaa nollasta.
Mäkin tiedän, että myymiäni ja huutamiani kyttää eräs häiriintynyt ihmisraunio, mutt viittuuks noista.
Ostan sitten ne sadoasut ja anustapit suoraan liikkeestä.