Pissaaminen ja orgasmi?

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja tuutis
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
T

tuutis

Vieras
Ihan näi alkuun, että tää ei ole provo ;)

Mulla on yksi ongelma, joka on kiusannut mua koko elämäni ajan. En ole koskaan saanut yhdynnässä orgasmia - ikinä :( En myöskään suuseksissä. En oikein tiedä, mistä ongelma johtuu. Mielestäni olen todella kiihottunut, ajatukset eivät vaella, ajanajaksoilla ei ole väliä..... Ongelma on oikeastaan siinä, että mieheni ei nykyään oikeastaan tunnu miltään. Ei hänellä mikään pieni ole, mutta yhdyntä ei vain tunnu missään. Ehkä vähän hyvältä, mutta se siitä. Vaikka hieroisin itse itseäni yhdynnän aikana, en tunne mitään. Tunnen klitoriksessani mielihyvää, kun emättimessäni ei ole mitään.
En myöskään itse sormettamalla saa orgasmia, vaan pitää ottaa yksi toinen keino käyttöön. Jos mieheni antaa minulle suuseksiä, se tuntuu ihan OK:lta, mutta hänen hyväillessä klitoristani tunnen joko kiihottavaa poltetta, joka ei lopu, tai sitten tulee pissa, vaikka olisin juuri käynyt suihkussa.

Olen kokeillut vibraavaa dildoakin, mutta siitä ei ole apua. Samoin suihkua, mutta ei apua siitäkään. Tulee aina vain se sama pissahädän tunne ja jos en lopeta ajoissa, tulee pissa. Se on inhottavaa.
En myöskään tunne minkäänlaista kiihottumista tai muuta, jos työnnän sormeni emättimeeni. Se ei vain tunnu miltään, vaikka kuinka pyörittelisi ja vatkailisi.

TIEDÄN kyllä, miltä orgasmi tuntuu. Olen saanut orgasmin hieromalla klitorista peppuseksin aikana. Samoin itsetyydytyksen aikana olen saanut MONIA orgasmeja; hieron häpyluutani ja klitoristani johonkin kovaan. Silloin saan todella helposti ja nopeasti. Silloinkin jalkojen pitää olla jäykkänä. En tiedä miksi. Millään muulla tavalla en ole 20 vuoden aikana saanut orgasmeja.
Missähän vika? Ja miksi tuo pissahätä tulee?
 
Voisikohan kyse olla tästä:
http://sylvi.fi/2012/04/seksologi-rakkaudesta-roiskivat/

???
Jos anna pissan tulla, en saa varsinaista orgasmia, koska ajattelen pissaavani. Välillä nestettä tulee paljon, että on lakanat märkinä, mutta se ei haise pissalle - kuivuttuaan esim pyyhkeeseen, se ei haise millekään. Mieheni on satavarma, että tästä on kyse, mutta itse yhdistän pissahädän tunteen ja tuon nesteen pissaan, koska varsinaista orgasmia en saa. Tyydyttynyt olo on kuitenkin tuon jälkeen, mikä on todella inhottavaa, koska haluaisin jatkaa hommia. Klitoris on kuitenkin niin herkkä tuon jälkeen, että homma tuntuu lähinnä epämiellyttävältä.
 
itse saan mielihyvää vain klitoriksesta! ja asiaan itse myös suihkauttelen otan pyyhkeen ale ja annan tulla :) ihan hajutonta ja vaaratonta. en välttämättä orkkua vaikka suihkautan vaan jatkan sen jälkeen ja saan tärisevän orkun"
 
On tehty tutkimuksia joissa on huomattu, että kun nainen kiihottuu, virtsarakko täyttyy :D joten ei ole mikään ihme jos pissattaa :) itsekin yhdynnän jälkeen joudun juosta samantien vessaan :o ärsyttäväähän tuo vähän on mutta ei mahda mitään...
 

Similar threads

M
Viestiä
9
Luettu
2K
V
N
Viestiä
0
Luettu
252
N
T
Viestiä
4
Luettu
2K
Aihe vapaa
tuhmien ajattelu
T
V
Viestiä
1
Luettu
727
V
Viestiä
4
Luettu
2K
Aihe vapaa
vierailija
V

Yhteistyössä