U
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja olivia:no kaikki tollaset on kaksosia! sano mun sanoneeni. ne perkeleet muuttaa mieltään joka toinen sekunti, siksi en ole niiden kanssa tekemisissä. ne esittää parasta ystävää ja kun olet takertunut häneen pysyvästi hän paljastaa todellisen luonteensa!! näin on.
Alkuperäinen kirjoittaja Rukoilijasirkka:Alkuperäinen kirjoittaja olivia:no kaikki tollaset on kaksosia! sano mun sanoneeni. ne perkeleet muuttaa mieltään joka toinen sekunti, siksi en ole niiden kanssa tekemisissä. ne esittää parasta ystävää ja kun olet takertunut häneen pysyvästi hän paljastaa todellisen luonteensa!! näin on.
Ei ystäviin kuulu "takertua".
Alkuperäinen kirjoittaja janna:millainen tämä "tuuliviiri" ihminen on?? voisitteko kertoa?
Alkuperäinen kirjoittaja Rukoilijasirkka:No musta semmoset tulistuvat muttra nopeesti leppyvät on helpoimpia.
Alkuperäinen kirjoittaja Pauna:Alkuperäinen kirjoittaja janna:millainen tämä "tuuliviiri" ihminen on?? voisitteko kertoa?
Miun mielestä tuuliviiri-ihminen sanoo yhdelle yhtä ja toiselle toista, ihan sen mukaan mitä mieltä tämä toinen puoli asioista on ja mikä on tälle tuuliviirille itselleen edullisinta.
Alkuperäinen kirjoittaja palleriina:Alkuperäinen kirjoittaja Rukoilijasirkka:No musta semmoset tulistuvat muttra nopeesti leppyvät on helpoimpia.
Totta.
Tai lyhytvihaiset ovat helpoimpia niistä joiden mielialat vaihtelevat. Sitten on vielä ne ihmiset joiden mielialat eivät juuri heittele koskaan ja eivät suutukkaan lähestulkoon mistään. Sellaiset helpoimpia kaikista.
Alkuperäinen kirjoittaja olivia:Alkuperäinen kirjoittaja Rukoilijasirkka:Alkuperäinen kirjoittaja olivia:no kaikki tollaset on kaksosia! sano mun sanoneeni. ne perkeleet muuttaa mieltään joka toinen sekunti, siksi en ole niiden kanssa tekemisissä. ne esittää parasta ystävää ja kun olet takertunut häneen pysyvästi hän paljastaa todellisen luonteensa!! näin on.
Ei ystäviin kuulu "takertua".
sori tuli vahingossa väärä sana, siis no onko se nyt tutustua, avautua ja kiintyä.
Alkuperäinen kirjoittaja olivia:no kaikki tollaset on kaksosia! sano mun sanoneeni. ne perkeleet muuttaa mieltään joka toinen sekunti, siksi en ole niiden kanssa tekemisissä. ne esittää parasta ystävää ja kun olet takertunut häneen pysyvästi hän paljastaa todellisen luonteensa!! näin on.