K
kannatan
Vieras
Samoin miehille pitäis saada helpommat tentit ja muitakin helpotuksia koskapa me ollaan (ainakin tämän palstan mukaan) paljon tyhmempiä kuin naiset.
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja jaa:Alkuperäinen kirjoittaja meah:Kyllä se on ihan oma häpeä, jos järjestää elämänsä niin että opiskelee vasta sitten kun lapset on jo tehty.
Ei siitä hyvästä mitään helpotusta kuulu saada.
Häpeäkö se on jos haluaa itseään sivistää opiskelemalla? Jos vaikka olisikin jo ammatti mutta haluaa opiskella silti. Perheellisiltä sitten vissin parempi kieltää koko touhu.
Alkuperäinen kirjoittaja åboriginaali:Alkuperäinen kirjoittaja Ksantippa S.:Näen jo itseni sieluni silmin terveyskeskuksessa tapaamassa lääkäriä, jonka rintalapussa lukee: "möttönen, lääketieteen lisensiaatti nillä helpommilla tutkintovaatimuksilla".
Möttönen lähettää sinut sitten röntgeniin ja siellä tapaat meikäläisen: "Röntgenhoitaja Mäkäräinen, osaa ottaa vaan keuhkokuvia" :xmas: