Parhaat laihdutusvinkit

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja vieras
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
No en tiiä onko keveimmästä päästä, mutta ite nassutan pizzanmakuista riisikakkua jos oikein kauheesti tekee jotain mieli :p
Sitten toinen on jäisiä marjoja, rahkaa ja loraus rasvatonta maitoa, sauvasekottimella sekasin ja hyvä tulee :p Namipäivänä siihen sekaan pikkasen vaniljajäätelöä niin on vielä parempaa. Ja tietysti kevyttä vaniljaa :saint:
 
juu..syö vähemmän mitä kulutat. :kieh: no joo...jos on valokuva itestäs isoimmillaas niin laita se jääkaapin ovelle ja viereen kuva kun oot tavoitepainossa. ;)
 
Paras laihdutus vinkki on... Sosiaalinen elämä. Kyläile ystävillä,käy ikkunaostoksilla..
Missä vaan, kunhan pidät itsesi kiireisenä. Ruoka kummasti unohtuu, kun on muuta tekemistä! Kun aloitat päiväsi meikkaamisella, kuuntele jtn menevää biisiä,kalorit kuluu samalla. Lähde kauppaankin tälläytyneenä itsetunto nousee,kun päät kääntyvät ja haluat ylläpitää tätä.. Rakastu! Rakastuneet naiset syövät vähemmän,vatsa niin täynnä perhosia ettei ruoka mahdu sinne ;)
 
Mua auttoi se, että join paljon vettä. Päivässä söin yhden lämpimän aterian. Kahvin vaihdoin vihreeseen teehen. Liikuin paljon. Lisäksi, se auttaa että ei syö enää kello 19 jälkee. JA paljon KALAA!
 

Similar threads

Yhteistyössä