B
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja Boogyman:158/60 mitat 88/59/90 reittä ei ole tullut mitattua koskaan.
Alkuperäinen kirjoittaja kipinäinensääri:Alkuperäinen kirjoittaja Boogyman:158/60 mitat 88/59/90 reittä ei ole tullut mitattua koskaan.
Tollasia tilanteita varten mulla ainakin mitta aina vieressä :xmas:
Alkuperäinen kirjoittaja laihiksella:Kiinnostas tietää ja miten pitkiä olette ja paljonko painatte?
Itse painan 56kg,pituutta 160cm,reiden paksuus paksuimmalta kohdalta 54cm ja vyötärö vielä 75cm.
Alkuperäinen kirjoittaja neneH:Pituus 163, paino 56-58 kg, rinnanympärys 93-vyötärö67-lantio92, reisi n. 52 cm.
Alkuperäinen kirjoittaja Rukoilijasirkka:150 cm 43 kiloa, vyötärö 63,5 cm ja reisi 50cm.
Alkuperäinen kirjoittaja vieras:pituus 163 cm, paino 55 kg , vyötärö 2 cm navan yläpuolelta 69 cm ja reisi paksuimmast kohtaa 55 cm. Ihan tyytyväinen oon omiin mittoihin vaik voishan ne aina olla pienemmätki !![]()
Alkuperäinen kirjoittaja hmmm :Mittaankohan jotenkin väärästä kohtaa kun olen 172 cm pitkä ja painan 64 kg, ja saan silti vyötärön ympärysmitaksi 89?
Alkuperäinen kirjoittaja vieras:Alkuperäinen kirjoittaja Rukoilijasirkka:150 cm 43 kiloa, vyötärö 63,5 cm ja reisi 50cm.
kylläpä olet anorektinen!! hyi!! *yöks*