ostin ekan kerran elämässäni pitsan pitseriasta ja nyt kysyisinkin että

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja "niinii"
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
[QUOTE="late";24603116]Voi, mutta se kannattaa yleensä syödä heti. Paitsi jos tulee baarista niin voi ostaa toinen pitsa aamuksi jäkaappiin.[/QUOTE]

mä ostin normaalikokosen enkä jaksanu siitä syödä puoliakaan joten syön sitä sitten huomennakin vaikka en saa varmaan sitä vielä huomennakaan syötyä loppuun.
 
[QUOTE="niinii";24603124]mä ostin normaalikokosen enkä jaksanu siitä syödä puoliakaan joten syön sitä sitten huomennakin vaikka en saa varmaan sitä vielä huomennakaan syötyä loppuun.[/QUOTE]

Oi että te naiset olette pieniruokaisia. Tosin muistelen itsekin kun menin ekaa kertaa pitsalle niin tiukkaa teki, että sai sen kokonaan syötyä. Sitten siihen tottui ja nykyään voi jäädä vielä nälkäkin yhden pitsan jälkeen.
 

Yhteistyössä