Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja 24.05.2007 klo 06:46 SonataSelene kirjoitti:En tiedä ku en oo kokeillu mutta tekstissä ainakin luki että kangas on täysin joustava.![]()
Alkuperäinen kirjoittaja 24.05.2007 klo 07:29 Tianna kirjoitti:No en mä nyt tiedä onko tuo huijausta. Ei kaikissa äitiysvaatteissa ole omanlaisiaan leikkauksia, vaan ovat joustavaa kangasta. Tuota tuskin on myyty äitiysvaatteena kaupassa, mutta eikai se estä huutismyyjä nimittämästä vaatetta äitysvaatteeksi.
Alkuperäinen kirjoittaja 24.05.2007 klo 07:31 vieras kirjoitti:ja olishan ennen huudon tekemistä voinut kysäistä asiasta, että onko siinä sellaisia leikkauksia B)
Alkuperäinen kirjoittaja 24.05.2007 klo 07:31 tuisku77 kirjoitti:\Alkuperäinen kirjoittaja 24.05.2007 klo 07:29 Tianna kirjoitti:No en mä nyt tiedä onko tuo huijausta. Ei kaikissa äitiysvaatteissa ole omanlaisiaan leikkauksia, vaan ovat joustavaa kangasta. Tuota tuskin on myyty äitiysvaatteena kaupassa, mutta eikai se estä huutismyyjä nimittämästä vaatetta äitysvaatteeksi.
Mutta eivät ne menekään kuin makkarakuoriJa asiasta olisi voinut olla maininta, eikö?
niin, että äkkiä lakaiskaa tuiskun moka maton alleAlkuperäinen kirjoittaja 24.05.2007 klo 08:52 tuisku77 kirjoitti:Anteeksipyyntöni myyjälle! Tarkoitukseni ei todellakaan ollut tuoda tätä tänne arvosteltavaksi vaan kysyin onko tämä oikeasti äitiysmekko, eikö? Pyydän ketjun siis poistettavaksi, koska tästä mielesi pahoitit! Anteeksi! :hug:
Alkuperäinen kirjoittaja 24.05.2007 klo 08:56 vieras kirjoitti:\niin, että äkkiä lakaiskaa tuiskun moka maton alleAlkuperäinen kirjoittaja 24.05.2007 klo 08:52 tuisku77 kirjoitti:Anteeksipyyntöni myyjälle! Tarkoitukseni ei todellakaan ollut tuoda tätä tänne arvosteltavaksi vaan kysyin onko tämä oikeasti äitiysmekko, eikö? Pyydän ketjun siis poistettavaksi, koska tästä mielesi pahoitit! Anteeksi! :hug:mä ainakin käsitin heti ilmoituksesta, että toi ei ole "oikea" äitiymekko... :xmas: