Onko kenelläkään PANDORA-rannekorua?

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja ksdok
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
K

ksdok

Vieras
Laittakaa kuvia omistanne :) HAluaisin sellaisen, mutta sterling-hopeisenakin tulee maksamaan miltei 500 euroa hilavitkuttimineen. Vai voiko siihen ostaa ensin yhden hilan ja sit myöhemmin vähitellen lisää? Pysyykö se hila siinä paikallaan vai huilaako edestakaisin?
 
ja se mielestäni aivan ihana. Varmaan pari vuotta kerättiin siihen erilaisia hilavikuttimia, niitä pyydettiin ja saadettiin lahjaksi, paljon tuli itsekin ostettua. Rannekkeessa on tietyin välein "stoppareita", joten yksittäiset hilavitkuttimet seilaavat tietty hieman stoppareiden välissä. Mutta mitä enemmän saa osia, sitä vähemmän ne tietty seilaavat. Meidän neidolla ranneke nyt täynnä, aivan ihana mutta arvaa osaanko tänne siitä kuvaa linkittää..?No en..
Jotenkin on musta paljon ihanampi kuin Nomination, vaikka semmoinenkin tietty neidiltä löytyy..
 
Voisko joku mitata, mikä sen ketjun tai niiden amulettien reiän halkaisija on? Mietin vaan "sekakäyttöä" erään toisen sarjan osien kanssa, eli sopivatko toisiinsa.
 

Yhteistyössä