Hei, olen vähän epävarma mitä haluan, seurustella miehen vai naisen kanssa.. todellisuudessa kokemusta löytyy vain miehistä! Olen ollut noin puoli vuotta sinkkuna erottuani poikaystävästäni, en tuntenut mitään intohimoa suudellessa saati sitten seksiä harrastaessa, paremmin sanottuna koin tilanteen todella inhottavaksi kun itseltäni puuttui kokonaan intohimo. Noin vuosi ennen kuin aloitin seurustelun ex-poikaystävän kanssa, tunsin intohimoa ja kipinää yhtä tapaamaani naista kohtaan, (tapasin hänet kurssilla) tunsin kuinka perhoset lentelivät mahassa, mutta jätin asian siihen ja unohdin koko ajatuksen unelmoida naisista. Välillä tuntui kun meille olisi syntynyt henkinen yhteys, hän katsoi aina hymyillen minua ja huomasin kerran ennen kurssin alkua kun hän oli tulossa juttelemaan, mutta se pysähty kuin seinään muiden tullessa sisälle. Nyt olen tuntenut saman tunteen kuin muutama vuosi sitten, olen tavannut samanlaisessa tilanteessa toisen naisen, joka hymyilee ja katsoo syvälle silmiin, samalla tavalla kuin edellinen tapaamani nainen. Se saa minut aivan sekaisin, taidan olla ihastunut häneen. En tiedä katsoivatko nämä tapaamani naiset kaikkia ihmisiä hymyillen, mutta kuitenkin minulla on sellainen tunne, että molemmat ovat lesboja. Heidän käyttäytyminen, pukeutuminen, hiustyyli. Kyllä ulkonäkö kertoo ihmisestä paljon, mutta toisaalta voin olla todella väärässä heidän seksuaalisuutensa suhteen. En vain tiedä mikä siinä katseessa oli joka vangitsi minut kokonaan! Tunnen kaksi lesboa, mutta ystävyytemme takia en koe intohimoa heitä kohtaan. Täytyy kyllä nyt myöntää, että olen tavannut tässä lähiaikoina samaisella kurssilla miehen, joka saa ajatukseni vietyä, mutta ei niin paljon kuin edellä mainittu nainen. Olen fantasioinut naisista mutta välillä myös miehistä, harvoin kun katson pornoa niin en kiihotu miehestä (varsinkaan peniksestä) vaan naisesta. Edellinen poikäystäväni oli todella hyvännäköinen minun silmissäni, tumma ja kroppa mitä mainioimassa kunnossa. Meillä oli hauskaa ja kivaa yhdessä mutta jokin siitä puuttui, aina kun suutelimme niin minua vain yksinkertaisesti ahisti! En voinut sille mitään, se oli vain pelkkä suudelma minulle eikä siinä ollut minun puolelta mitään tunnetta mukana :/
Olen nyt vähän epävarma tunteistani, en tiedä mitä tekisin tai mitä jättäisin tekemättä! ^^
Edellä mainituissa jutuissa kehotettiin kokeilemaan seksiä naisen kanssa, itseäni kiinnostaisi tutustua tähän tapaamaani naiseen paremmin ja katsoa mitä sitten tapahtuu. Yksikin suudelma naisen kanssa kertoisi minulle paljon, mutta en tiedä olisiko tunteet samoja suudellessa puhumani naisen kanssa vai kokonaan vieraan ihmisen kanssa.
Joku taisikin sanoa, että ihminen ihastuu toisen luonteeseen katsomatta välttämättä hänen sukupuoltansa. Minulle on tainut käydä näin.