V
vierailija
Vieras
Kokeilua sekin.kyllä se voi tehdä teihin tuhoja samalla tavalla kuin se rokote. te vaan kuvittelette, että niillä on jotain eroa. että se lääke olis muka jotenkin turvallisempi, ei se paikkaansa pidä
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Kokeilua sekin.kyllä se voi tehdä teihin tuhoja samalla tavalla kuin se rokote. te vaan kuvittelette, että niillä on jotain eroa. että se lääke olis muka jotenkin turvallisempi, ei se paikkaansa pidä
Oli kerran allerginen reaktio kahdesta antibiootista. Hajusteallergian takia pääsin kotiin.E...ieltäytyä hoidosta?![]()
500 €. On siinä jaettavaa mut sieniallergikot ei saa kokeillaEhkä maailman paskin syy vastustaa mitä tahansa rokotetta tai lääkettä on se, että lääkeyhtiö tekee sillä voittoa. No shit sherlockIhanko totta? Mutta oletkos miettinyt, että ne vaatteet mitä on ylläsi - niilläkin vaatefirmat on tehneet voittoa. Siis myyden sulle lämpöä talven kylmyyttä vastaan. Entäs sitten ruokakauppa? Pelkkää voitontavoittelua kaikkialla aina appelsiineistä kotimaiseen maitoon. Koko maailma on katalaa riistoporvarin salajuonta, millä kaikesta sinulle tuotetusta tavarasta ja jopa palveluista revitään salaa voittoa.
Rokotteet ovat rahakkaampi bisnes.![]()
miten päinvastoin? Että lääkefirmat altruistisesti haluavat auttaa ihmiskuntaa kehittämällä lääkkeitä ja rokotteita?
ja hyvää kuuluu - lapset kaikki lentäneet pihalle ja minä nautin eläkepäivistä tehdin just sitä mitä lystään - ellei se ole jostain syystä lain vastaista,,,![]()
Ja ihan itsekin voit vaikuttaa oman vastustuskyvyn kuntoon syömällä oikein, olemalla stressaamatta, liikkumalla riittävästi ja nukkumalla riittävästi.Ei pidä unohtaa, että kohta voi olla saatavilla myös Suomessa kehitetty nenäsuihkelääke jossa on tuttuja turvallisia ainesosia kuten ivermektiiniä ja sinkkiä. Mieluummin sitä kuin geenipiikitys. En kieltäytyisi myöskään pillerikuurista jos ei suihketta vielä ole.
Ei tule.Ei pidä unohtaa, että kohta voi olla saatavilla myös Suomessa kehitetty nenäsuihkelääke jossa on tuttuja turvallisia ainesosia kuten ivermektiiniä ja sinkkiä. Mieluummin sitä kuin geenipiikitys. En kieltäytyisi myöskään pillerikuurista jos ei suihketta vielä ole.