Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja vieras:Jos haluat kokeilla Cambridgeä, multa saisit halvalla viikon paketin.
Alkuperäinen kirjoittaja hyvä startti:Alkuperäinen kirjoittaja vieras:Jos haluat kokeilla Cambridgeä, multa saisit halvalla viikon paketin.
Multa lähti tällä ekalla viikolla 5kg,toisella 4.Vähän reilu kk ja olin laihtunut 18kiloa.
Enkä ollut edes puhtaalla kuurilla.
Alkuperäinen kirjoittaja vieras:Jos haluat kokeilla Cambridgeä, multa saisit halvalla viikon paketin.
Alkuperäinen kirjoittaja WannaLee:Alkuperäinen kirjoittaja vieras:Jos haluat kokeilla Cambridgeä, multa saisit halvalla viikon paketin.
Mikä tuo Cambridge tarkalleen on ?
Alkuperäinen kirjoittaja Neila:täällä nutrattu nyt 4 päivää ja 74,9--> 72,8 ja aika tyytyväinen olen, tuo nyt on väliaikapunnaus sillä mun oma punnauspäivä on aina sunnuntaisin ja tuolla laihdutus saitilla "kympin pudotus kesään" ketjussa oon...sinne vaan mukaan jos pudotettavaa riittää ja innostut..
Alkuperäinen kirjoittaja vieras:olen ollut reilu 3 vko täys nutrauksella ja hyvin on mennyt. Siedettäviä ne pirtelöt, mutta jatkossa ostan vain sitä suklaata. Siihenkin lisään aina aamuisin pikakahvijauhetta. Keitot myös siedettäviä kun vain hiukan maustan mm. valkosipulilla. Jos alat nutraukseen, niin ei kannata haistella niitä juomia, ne haisee ja maistuu kamalilta jos niin tekee, hajun kun saa pois niin maku muuttuu.
Jos haluat kokeilla Cambridgeä, multa saisit halvalla viikon paketin.